Kultura, Z ostatniej chwili

Podegrodzie. Tłumy na koncercie Bayer Full!

Opublikowano: 3 sierpnia, 2015 o 9:28 am   /   przez   /   komentarze (6)

Tłumy bawiły się na wczorajszym koncercie Bayer Full podczas Lachowskiego Lata w Podegrodziu. To była najgorętsza noc sezonu, bo tak się bawić potrafią tylko Lachy Sądeckie.

Mieszkańcy i turyści mieli świetną okazję posłuchać zespołów: 10% Gratis, Podegrodzcy Chłopcy, Orkiestra Dęta Długołęka-Świerkla, Regionalny Zespół Podegrodzie, Łoniowiacy, Młodzieżowa Muzyka Podegrodzie a także szkółki muzykowania ludowego.

Jednak długo oczekiwaną gwiazdą wieczoru był zespół Bayer Full, który porwał wszystkich do tańca. Bawili się goście w dosłownie każdym wieku! Bayer Full jest znany z takich hitów jak „Majteczki w kropeczki” czy „Wszyscy Polacy”. Ich kariera zaczęła się w 1984 r. Największe sukcesy odnosili w latach 90. Lider zespołu – Sławomir Świerzyński opowiadał , że w tych czasach grupa sprzedała ok. 10 mln kaset. W ostatnich latach grupa robi karierę w Chinach. Artyści podczas Lachowskiego Lata zaśpiewali także swój przebój „Żono moja” w języku chińskim. Bisów nie było końca a publiczność szalała zarówno pod jak i na scenie.

Tłumnie przybyli mieszkańcy zarówno samej miejscowości, jak i okolic. Nie zabrakło także władz. Swoją obecnością zaszczyciła Wójt Gminy Podegrodzie Małgorzata Gromala oraz Poseł Andrzej Romanek.

Bawimy się świetnie! Panuje tu wyjątkowo miła atmosfera, dlatego planujemy w pełni wykorzystać ten czas. Zazwyczaj nie słuchamy muzyki disco polo, ale taniec przy takich melodiach to sama przyjemność – powiedziała naszemu portalowi Agnieszka.

Jest wspaniale -mówi Artur -i choć każdy otwarcie przyznaje, że nie słucha disco polo to wszyscy doskonale znają słowa piosenek i bawią się super. Taki klimat tylko tu!

Nie pamiętam, kiedy się tak dobrze bawiłam -dodaje Beata.

Na terenie stadionu sportowego rozstawiono stoiska z gadżetami i stragany z regionalnymi przysmakami. Gospodynie jak zawsze rozpieszczały podniebienia uczestników zabawy.Najmłodszych najbardziej ucieszyła sporej wielkości zjeżdżalnia, kucyk, lody i popcorn. Na gości czekało mnóstwo atrakcji, a w powietrzu czuć było wakacyjny klimat beztroski. Do późnych godzin wieczornych publiczność bawiła się przy muzyce zespołu Armado.

 

 

fot. Beata Nobilec/ Marcin Pawlik

Komentarze

Komentarze (6)

 • 3 sierpnia, 2015 o 9:52 am iza

  Fakt, dawno się tak nie bawiłam. Najlepsze imprezy i potańcówki są własnie z disco polo. Zabawa przednia!

 • 3 sierpnia, 2015 o 9:52 am anka

  Oj było gorrrrąco! Czad:)

 • 3 sierpnia, 2015 o 9:52 am mieszkanka Podegrodzia;)

  Tak się bawi tak się bawi..PODEGRODZIE!

 • 3 sierpnia, 2015 o 3:54 pm super

  Wspaniała impreza. Do zobaczenia za rok! Ciekawe czym wtedy zaskoczy pani Wójt:)

 • 4 sierpnia, 2015 o 10:06 pm sam

  dziadostwo

 • 5 sierpnia, 2015 o 6:16 pm XXX

  No coz jacy wykonawcy taka publicznosc ta muzyka nie dla mnie ale jak to mowia wies tanczy I spiewa.

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"