Kultura, Z ostatniej chwili

„Świąteczny przyjaciel” Gniazda

Opublikowano: Luty 1, 2020 o 9:31 am   /   przez   /   komentarze (0)

W dniu 30 stycznia 2020r. w Powiatowej i Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu odbył się wernisaż pt. „Świąteczny przyjaciel”” – przygotowany przez grupę fotograficzną działającą w ŚDS.

Wystawa jest uwieńczeniem prowadzonej dogoterapii w ramach zajęć terapeutycznych, którzy w naszym domu brali aktywny udział w zajęciach. Głównymi bohaterami zdjęć były pieski i uczestnicy.

Na początku uroczystości przybyłych gości przywitała p. dyrektor biblioteki –Monika Jackowicz- Nowak oraz pani kierownik ŚDS – Joanna Homoncik. Następnie o swojej pracy i doświadczeniach opowiedział dogoterapeuta pan Mieczysław Mirek.

Podczas wernisażu swoje umiejętności instrumentalne zaprezentowała młodzież  i nauczyciele z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu.

Imprezę uświetnili swoją obecnością m.in. pan Stanisław Pasoń – Radny Województwa Małopolskiego, p. Elżbieta Jawor – przewodnicząca Osiedla Cyganowice, pani prezes Stowarzyszenia wraz z zarządem, rodzice oraz opiekunowie uczestników.

Po występie zaproszono gości do oglądania wystawy oraz poczęstunku, który przygotowały panie ze Stowarzyszenia.

Tekst : Katarzyna Kłak ( pod kierunkiem Bożeny Trzajna )

Fot.: Bożena Trzajna

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a