Kultura, Z ostatniej chwili

W telefonie, na tablecie ciotka Kasia bajki plecie…dla naszych Czytelników!

Opublikowano: Kwiecień 14, 2020 o 8:13 am   /   przez   /   komentarze (0)

W telefonie, na tablecie ciotka z wujkiem bajki plecie….to akcja, w której znani aktorzy i aktorki czytają w sieci bajki. Zorganizowała ją, pochodząca ze Starego Sącza aktorka Katarzyna Zielińska Wszystko odbywa się na Instagramie, gdzie o wyznaczonej godzinie można posłuchać pięknych bajek.

Kasia, specjalnie dla wszystkich naszych małych Czytelników Starosądeckiego.info przeczytała bajkę i postanowiła zachęcić do wspólnej akcji.

Poniżej tylko fragment nagrania. Całość zobaczycie na naszym Facebooku —> TUTAJ 

Katarzyna Zielińska to polska aktorka i mama dwóch synów Henryka i Aleksandra. Jako mama doskonale wie, jak trudno skutecznie zająć czymś dziecko, aby się nie nudziło w domu. Aktualnie z powodu panowania koronawirusa wszystkie szkoły i przedszkola są zamknięte. Kasia postanowiła pomóc rodzicom i zająć czymś ich dzieci. Zorganizowała akcję polegającą na czytaniu książek przez znane osoby.

 -Startujemy z akcją dla wszystkich rodziców, którzy chcą w tym teraz trudnym czasie odetchnąć w domu, choć na chwilę od swoich pociech. Podzwoniłam po super ludziach i nawet chwili się nie wahali, żeby dołączyć do akcjimówi Katarzyna ZielińskaRodzice, wystarczy ze włączycie nas na telefonie lub ipadzie, przygotujecie jakąś drobną przekąskę dla swoich maluchów, posadzicie je w wygodnym miejscu.

W akcji zorganizowanej przez aktorkę biorą udział: Mela Koteluk, Natalka Kukulska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Ania Dereszowska, Basia Kurdej Szatan Michał Piróg i Kamil Kula.

Akcja odbywa się w każdy poniedziałek, środa i piątek. Wkrótce podamy szczegółowy harmonogram.  Zaglądajcie na Instargram Katarzyny Zielińskiej!

Brawo za świetny pomysł i czekamy na kolejne tego typu inicjatywy i akcje!

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a