Kultura, Z ostatniej chwili

Walentynki z Andrzejem Piasecznym. Wygraj podwójny bilet na koncert w Krynicy-Zdrój!

Opublikowano: Luty 14, 2019 o 8:23 am   /   przez   /   komentarze (0)

W najbliższą sobotę (16 luty) o godzinie 19:00 w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdrój odbędzie się koncert Andrzeja Piasecznego. To wszystko w ramach projektu Krynica Źródłem Kultury. Mamy dla Was 2 PODWÓJNE BILETY!

Aby je wygrać, należy polubić i udostępnić ten post na Facebooku a w komentarzu oznaczyć minimum 1 osobę z którą wybralibyście się na koncert. Tylko tyle i aż tyle. Wśród wszystkich osób wylosujemy jeszcze dzisiaj, 2 szczęśliwe osoby, które będą mogły z osobą towarzyszącą bawić się na koncercie Andrzeja Piasecznego.

Po pełnym wspomnień jubileuszowym roku 2017, w którym Andrzej Piaseczny świętował 25 lat na scenie muzycznej, przyszedł czas na nowy rozdział w jego karierze! Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów nie zwalnia tempa – w międzyczasie pojawił się jego nowy, wyczekiwany krążek. Album „O mnie, o tobie, o nas”, zawierający kompozycje Ani Dąbrowskiej, to płyta nie tylko dojrzała, ale też zaskakująco pogodna. – Tak, jestem uśmiechniętym, szczęśliwym człowiekiem – mówi o sobie wokalista, równocześnie opisując nastrój albumu.
Album „O mnie, o tobie, o nas” to 10 utworów, których treść wypływa z osobistych doświadczeń Andrzeja Piasecznego, ale dotyczy spraw znanych nam wszystkim. To piosenki o miłości i przyjaźni, o tym, że warto dawać sobie drugą szansę i o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota.
Na koncertach oczywiście nie zabraknie też znanych i od lat uwielbianych przez publiczność utworów z poprzednich płyt artysty.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a