Kultura
Walentynkowo w Gnieździe
W dniu 9 lutego 2023 roku w „Stodole w Odnożynie” w Barcicach odbyła się Zabawa Karnawałowo-Walentynkowa.
–Bawiliśmy się wspólnie z przyjaciółmi ze Stowarzyszenia „Nasz Dom” w Piwnicznej-Zdroju. Impreza była przednia, tańcom i zabawom nie było końca. W szampańskich humorach świętowaliśmy Walentynki. Dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji zabawy zarządowi i członkom Stowarzyszenia „Gniazdo” w Starym Sączu -mówią podopieczni Gniazda.














Rytro zagra dla dobra. W tę niedzielę liczy się coś więcej niż wynik!
Rodzinny festyn pełen radości i integracji w Skrudzinie
Moszczeniczanin w KL Auschwitz
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm