Kultura, Z ostatniej chwili

XXXV Wojewódzki Festiwal Zespołów Artystycznych im. Jana Joachima Czecha

Opublikowano: Czerwiec 7, 2018 o 8:04 am   /   przez   /   komentarze (1)

W dniu  30 maja 2018r. na płycie Rynku Starego Sącza odbył się jubileuszowy XXXV Wojewódzki Festiwal Zespołów Artystycznych im. Jana Joachima Czecha pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka organizowany przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu.

Przybyłych gości przywitali gospodarze miasta  Dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu – Krzysztof Szewczyk a uroczystego otwarcia imprezy dokonali gospodarze miasta Starego Sącza: Burmistrz – Jacek Lelek,

Przewodnicząca Rady Miejskiej – Ewa Zielińska, oraz w imieniu Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka: Wiceprzewodniczący Rady Powiatu – Jan Gomółka oraz  Radny Powiatu Stanisław Dąbrowski.

W konkursie uczestniczyło ponad 500 osób z 37 zespołów rywalizujących ze sobą w kategoriach tanecznych, wokalnych i wokalno – instrumentalnych z całego Województwa Małopolskiego. Po występach nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczanie nagród przez Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Nowosądeckiego – Jana Gomółkę,  Przewodniczącą Rady Miejskiej Starego Sącza – Ewę Zielińską oraz  Dyrektora Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu – Krzysztofa Szewczyka.

Jury w składzie: Waldemar Groń, Sławomir Biel, Katarzyna Bodziony oraz Monika Kurzeja po prezentacji  uczestników postanowiło przyznać:

Nagroda Starosty Krakowiak – Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca w Krakowie

FORMY BALETOWE

 

I MIEJSCE  Zespół Baletowy Releve gr. VII – Młodzieżowy Dom Kultury K.I. Gałczyńskiego w Krakowie

II MIEJSCE Zespół Baletowy  Scena Ruchu kat. B i C – Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie  ul. Grunwaldzka

III MIEJSCE Zespół Baletowy Releve  gr V– Młodzieżowy Dom Kultury K.I. Gałczyńskiego w Krakowie

WYRÓŻNIENIE  Zespół Baletowy  Piruet – Młodzieżowy Dom Kultury K.I. Gałczyńskiego w Krakowie

Zespół Baletowy Releve  gr. I – Młodzieżowy Dom Kultury  K.I. Gałczyńskiego w Krakowie

                                 Zespół Baletowy Releve  gr. VI – Młodzieżowy Dom Kultury K.I. Gałczyńskiego w Krakowie

                                 Zespół Baletowy  Scena Ruchu kat. A – Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie  ul. Grunwaldzka

 

TANIEC

I  MIEJSCE            Allegro I – Powiatowy  Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu

                                   Best – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

                                   Dance  Effort  II – Młodzieżowy  Dom Kultury  Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie

                                   Salto gr. 4 – Młodzieżowy  Dom Kultury  im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie

II MIEJSCE           Alibi – Powiatowy  Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu

                                   Best – Powiatowy  Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu

                                   Dance Effort III – Młodzieżowy  Dom Kultury  Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie

                                   Synergy – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

III MIEJSCE         Allegro II – Powiatowy  Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu

                                   Dance Effort IV – Młodzieżowy  Dom Kultury  Fort 49 „Krzesławice” w Krakowie

                                   Free Style – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

                                   Młoda Akademia Tańca gr. III A – Młodzieżowy Dom Kultury K. I. Gałczyńskiego w Krakowie                               

WYRÓŻNIENIA   Babeczki i Spółka – Powiatowy  Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu

                                   Mini Szok – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

                                   Cool – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

                                   Ups – Powiatowy  Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu

                                   Power – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

                                   Młoda Akademia Tańca gr. III B – Młodzieżowy Dom Kultury K. I. Gałczyńskiego w Krakowie

                                   Salto gr. 5 – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego   w Krakowie

                                   The Fighters – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

ZESPOŁY WOKALNE

I MIEJSCE             Puzzle – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego   w Krakowie

II MIEJSCA           Roztańczony Tercecik – Pałac Młodzieży w Tarnowie

                                  Sway – Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach

III MIEJSCA        Duet – Pałac Młodzieży w Tarnowie

                                 Grupa Śpiewacza Sądeczoków – Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

ZESPOŁY WOKALNO – INSTRUMENTALNE I INSTRUMENTALNE

I MIEJSCE           Floyd Ross

II MIEJSCE       A.N.A. Trio – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu

III MIEJSCE    Twister– Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w  Starym Sączu

WYRÓŻNIENIE    Spin Acoustin – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze (1)

  • Czerwiec 8, 2018 o 7:01 pm czytelnik

    Co te dzieci takie blade jakby nigdy słońca nie widziały

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a