Kultura, Z ostatniej chwili

„Życie: Trzy Wersje” w Starym Sączu. Zgarnij podwójny bilet!

Opublikowano: 28 września, 2022 o 6:45 am   /   przez   /   komentarze (0)

26 odsłona Jesiennego Festiwalu Teatralnego w tym roku będzie miała miejsce między 2 a 23 października. Festiwal po przeprowadzce z Nowego do Starego Sącza ma się dobrze czego dowodem jest bogaty program. Pierwszy spektakl zaplanowano już 2 października. Ostatnie bilety można nabyć TUTAJ a my startujemy z konkursami.

Mamy dla Was podwójny bilet na spektakl „Życie: Trzy wersje” który odbędzie się 8 października w Kinie Sokół. Aby go zdobyć należy udostępnić ten post na Facebooku, oznaczyć jedną osobę z którą chcielibyście się wybrać na spektakl i napisać dlaczego właśnie Wy .

Komisja CKiS wybierze jedną osobę, która zgarnie podwójny bilet na spektakl w której główną rolę zagra m.in Jerzy Schejbal czy Katarzyna Pakosińska.

Jeśli nie macie Facebooka to po prostu napiszcie do nas na kontakt@starosadeckie.info -dlaczego właśnie Wy.

Agencja Artystyczna C.D.N. w Krakowie

Yasmina Reza

ŻYCIE: TRZY WERSJE

(Trois versions de la vie)

Przekład: Piotr Szymanowski

Opracowanie tekstu i reżyseria: Jerzy SCHEJBAL

Scenografia i kostiumy: Tatiana KWIATKOWSKA

Obsada:

Natasza LEŚNIAK

Katarzyna PAKOSIŃSKA

Piotr LIGIENZA

Jerzy SCHEJBAL

Życie. Każdy ma jedno i chce je uczynić szczęśliwym, niepowtarzalnym, spełnionym. Ale gdyby nawet bardzo się starał, to przypadek, zwykła pomyłka, jedno niefortunne słowo mogą zmienić jego bieg nieodwracalnie. To właśnie możemy prześledzić podczas przedstawienia „Życie: trzy wersje”. I jak zawsze w tekstach Yasminy Rezy wszystko jest dowcipne, inteligentne, pozornie nieskomplikowane. Tylko pozornie…

Dzwonek do drzwi Soni (Natasza Leśniak) i Henryka (Piotr Ligienza). Za drzwiami Inez (Katarzyna Pakosińska) i Hubert (Jerzy Schejbal), którzy przyszli z wizytą. O jeden dzień za wcześnie… Trzeba ich zaprosić do środka, pomimo rozkrzyczanego syna i pustej lodówki, od Huberta bowiem zależy naukowa kariera Henryka. Jak się skończy ten wieczór? Wersje są trzy i tylko na pozór bardzo do siebie podobne…

Czas trwania spektaklu – 1 godz. 30 min. bez przerwy

Fot. Bartosz Pawlik

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a