Ludzie z pasją, Z ostatniej chwili

Konrad Tokarczyk ze Specjalną Nagrodą „Gniazda”

Opublikowano: Czerwiec 12, 2019 o 7:51 am   /   przez   /   komentarze (0)

Konrad Tokarczyk ze Szkoły Podstawowej im. św Kingi w Popowicach otrzymał specjalną nagrodę od Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Gniazdo”. Nagrodę wręczyła prezes stowarzyszenia Zofia Wcisło podczas uroczystości dekoracji laureatów gminnego konkursu „Sądeczanie w hołdzie Janowi Pawłowi II ” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu. 

Ta nagroda jest dowodem uznania za udział w kolejnej edycji konkursu recytatorskiego „Sądeczanie w hołdzie Janowi Pawłowi II”mówiła podczas uroczystości, prezes Zofia Wcisło-W tych konkursach organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 2 uczestniczy wielu uczniów z ternu całej Gminy. Wśród nich, Konrad, który wyróżnia się ciekawą interpretacją, hartem ducha i chęcią zdrowej rywalizacji dając przykład innym. Serdecznie gratulujemy umiejętności i składamy najlepsze życzenia. Spełniaj swoje marzenia, śmiało podejmuj wyzwania i nigdy się nie poddawaj. Niech Jan Paweł II będzie Twoim przewodnikiem i opiekunem a Jego utwory drogowskazem.  

Konrad otrzymał także nagrodę specjalną ufundowaną przez portal Starosądeckie.info

Konrad to chłopiec, który nie boi się realizować swoich projektów i pomysłów. Chłopiec, który zmienia to, jak postrzegamy osoby z niepełnosprawnością i który przekreśla znak równości między niesprawnością a barierą. Chłopiec, który  jeszcze mocniej udowadnia, że nie można zabrać człowiekowi jego hartu ducha i determinacji potrzebnych do spełnienia marzenia.

Serdecznie GRATULUJEMY!

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a