Ludzie z pasją

Starosądecka „siatkówka” odznaczona!

Opublikowano: Październik 17, 2018 o 8:04 am   /   przez   /   komentarze (0)
16 października podczas obchodów Powiatowego Dnia Kultury i Sportu, starosta nowosądecki Marek Pławiak wręczył nagrody finansowe za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu.
Wśród wyróżnionych nie zabrakło osób ze Starego Sącza!
W kategorii zawodnik i zawodniczka, nagrodę otrzymała:
Joanna Pierzga – czołowa zawodniczka piłki siatkowej w Małopolsce w kategorii juniorek. Trenuje w Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym „Poprad” Stary Sącz. Wraz z zespołem zdobyła II miejsce w Finale Wojewódzkim, Wicemistrzostwo małopolski Juniorek w 2017 i 2018 r.
W kategorii trener, działacz nagrody odebrali:
Janusz Pasiut – prezes i trener piłki siatkowej i siatkówki plażowej w Międzyszkolnym Uczniowskim Klubie Sportowym „Poprad” Stary Sącz. W minionym sezonie jego zawodniczki zajęły drugie miejsce w rozgrywkach Ligi Małopolskiej Kobiet w siatkówce.
Lechosław Ziębowicz – trener m.in. piłki nożnej, ręcznej i siatkowej, a także akrobatyki. Inicjator i założyciel wielu klubów sportowych. Od lat wiceprezes MUKS „Poprad” Stary Sącz.
Sukcesów gratulowali im także wicestarosta Antoni Koszyk i radny Stanisław Sułkowski – przewodniczący Komisji Turystyki i Sportu Rady Powiatu Nowosądeckiego. Towarzyszyli im radni Stanisław Dąbrowski i Marian Dobosz.
fot. Paweł Szeliga/Starostwo Powiatowe NS

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a