Na sygnale, Z ostatniej chwili

26-letnia amatorka markowych perfum zatrzymana za kradzieże

Opublikowano: 13 listopada, 2023 o 7:21 am   /   przez   /   komentarze (0)

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu zatrzymali 26-letnią kobietę, która w ciągu ostatniego miesiąca dopuściła się czterech kradzieży w drogeriach. Sądeczanka usłyszała już zarzuty, a za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed sądem.

4 listopada br. około godziny 12:30 oficer dyżurny sądeckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednej z drogerii w Nowym Sączu doszło do kradzieży. Pracownik ochrony ujął młodą kobietę, która schowała kilka opakowań markowych perfum do torebki i chciała wyjść ze sklepu, nie płacąc za towar. Pod wskazany adres natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy zatrzymali 26-letnią mieszkankę Nowego Sącza. Kobieta została przewieziona do komendy, a odzyskane perfumy o wartości 1 tys. złotych, z uwagi na brak uszkodzeń, trafiły z powrotem na sklepowe półki.

W toku prowadzonych czynności na jaw wyszło, że nie było to jedyne przewinienie podejrzewanej. Funkcjonariusze ustalili, że 26-latka dopuściła się kradzieży także dzień wcześniej oraz dwukrotnie na początku października br., kiedy również okradała drogerie z markowych perfum. Łącznie wyniosła ze sklepów 14 opakowań o wartości ponad 3,5 tys. złotych.

Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego mieszkanka Nowego Sącza usłyszała zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia, ale ponieważ kobieta popełniała je w krótkich odstępach czasu, wykorzystując podobną sposobność, sąd może orzec wyższy wymiar kary.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"