Na sygnale

Amator cudzych elektronarzędzi w rękach sądeckich policjantów

Opublikowano: Październik 6, 2018 o 7:15 am   /   przez   /   komentarze (0)

Mieszkaniec Sądecczyzny wynosił ze sklepów elektronarzędzia, skutecznie omijając kasy i narażając właścicieli na utratę kilku tysięcy złotych, jednak dzięki pracy operacyjnej sądeckich policjantów odpowie za swoje czyny.

 -Pierwsze zgłoszenie o kradzieży wiertarek przy ulicy Prażmowskiego wpłynęło do policjantów 12 sierpnia, jednak we wrześniu były kolejne, w tym z ulicy Lwowskiej. Ktoś okradał sklepy z elektronarzędzi – w sumie zgłoszono kradzieże trzech wiertarek, piły spalinowej i pilarki do przycinania żywopłotu, a funkcjonariusze w trakcie wykonywanych czynności zaczęli łączyć te wszystkie kradzieże z 29-letnim sądeczaninem. Mężczyzna próbował też ukraść laptopa na Alejach Batorego, jednak dzięki stanowczej postawie pracownika obiektu, nic mu z tego nie wyszło -mówi naszemu portalowi asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak.

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu sądeckiej Policji zebrali w tej sprawie obszerny materiał dowodowy i 28 września zapukali do drzwi sądeczanina. Zarzuty kilku kradzieży przedstawili mu już w jednostce, gdzie mężczyzna przyznał się do popełnionych przestępstw i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a