Na sygnale

Debatowali o bezpieczeństwie

Opublikowano: 24 września, 2018 o 8:20 am   /   przez   /   komentarze (0)

W Starostwie odbyły się obrady Wspólnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Miasta Nowego Sącza i Powiatu Nowosądeckiego.

Podczas posiedzenia starosta Marek Pławiak odznaczył Srebrnym Jabłkiem Sądeckim Witolda Rutkowskiego – inspektora Wydziału Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta Nowego Sącza. Podziękował mu w ten sposób za wieloletnie współdziałanie z samorządem powiatu i aktywną działalność na rzecz budowy systemu bezpieczeństwa mieszkańców Sądecczyzny. Starosta wręczył też akt powołania do składu Komisji Krzysztofowi Setlakowi – sekretarzowi gminy Łabowa.

Podczas obrad wysłuchano m.in. informacji na temat funkcjonowania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu, zanieczyszczenia środowiska naturalnego w okresie grzewczym oraz planowanych działań Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w zakresie bezpieczeństwa mieszkańców w sezonie zimowym. Sporo miejsca poświęcono omówieniu kwestii bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w szkołach na terenie miasta Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego.

Obrady Komisji prowadził Ryszard Wąsowicz – kierownik Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Starostwo Powiatowe NS

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"