Na sygnale, Z ostatniej chwili

Nie żyje poszukiwany 22-latek. Na miejscu pracuje prokuratura

Opublikowano: 20 lutego, 2024 o 3:07 pm   /   przez   /   komentarze (0)

We wtorek rano odnaleziono ciało 22-latka poszukiwanego od poniedziałku w rejonie Ropnicy Górnej w powiecie gorlickim.

Od wczoraj, w powiecie gorlickim trwały intensywne poszukiwania 22-latka, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Dzisiaj rano, działania poszukiwawcze zostały zakończone z uwagi na znalezienie ciała poszukiwanego mężczyzny. Znajdowało się ono w pobliżu miejsca zamieszkania 22-latka – informuje  oficer prasowy policji w Gorlicach asp. sztab. Gustaw Janas.

Poszukiwania zaginionego mężczyzny  prowadzone przez funkcjonariuszy Policji trwały nieprzerwanie od godzin popołudniowo-wieczornych, kiedy to rodzina zgłosiła jego zaginięcie. W działaniach brało udział łącznie ponad 60 funkcjonariuszy Policji ze wszystkich jednostek podległych pod Komendę Powiatową Policji w Gorlicach. Ponadto w poszukiwaniach wykorzystywany był policyjny dron oraz pies tropiący. Funkcjonariusze policji byli wspomagani także przez kilkudziesięciu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach oraz okolicznych jednostek ochotniczych straży pożarnych, którzy do pomocy mieli również drona oraz quady. Teren poszukiwań był bardzo rozległy, pagórkowaty, w większości zalesiony i trudno dostępny.

Działania poszukiwawcze zostały zakończone dzisiaj (tj. 20 lutego br.) ,około godziny 8.30, kiedy to w pobliżu miejsca zamieszkania poszukiwanego odnaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu zdarzenia działała grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach i zostały również przeprowadzone oględziny pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu, a ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"