Na sygnale, Z ostatniej chwili

Oferował dzieciom seks za telefon. Łowcy Pedofili zatrzymali 25-latka z gminy Korzenna

Opublikowano: 9 sierpnia, 2021 o 9:13 am   /   przez   /   komentarze (1)

25-letni Daniel ze Słowikowej (gmina Korzenna) został ujęty przez łowców pedofili, którzy jego zatrzymanie transmitowali na Facebooku.(tutaj)

Elusive Child Protection Unit Poland – tak nazywa się grupa poszukiwaczy pedofilów, która miała podszywać się pod „wabików”, czyli dzieci w Internecie, doprowadzili oni do „spotkania” z 25-letnim Danielem. Cała akcja została transmitowana na żywo na Facebook’u. Materiał był transmitowany na żywo, dlatego też nie było możliwości, aby zakryta została twarz podejrzanego o pedofilię. 

Mężczyzna przyznał się, że prowadził korespondencję z dziewczynkami. Oferował im seks za telefon. Łowcy pedofilów umówili się na „spotkanie”, gdzie zatrzymali mężczyznę, a dowody przekazali prokuraturze.

-„Łowcy Pedofili” namierzyli mężczyznę i zaczęli z nim korespondować, podszywając się pod małoletnich. Następnie przyjechali do niego i doszło do obywatelskiego ujęcia. O tym poinformowani zostali policjanci z Nowego Sącza, którzy zatrzymali 25-latka. Mieszkaniec gminy Korzenna został przewieziony do policyjnego aresztu  mówi podinspektor Katarzyna Cisło z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie – Ustalamy, czy podejrzany korespondował z profilami dzieci utworzonymi przez Łowców Pedofilów czy również z innymi dziećmi.

Komentarze

Komentarze (1)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

  • 9 sierpnia, 2021 o 12:29 pm ER

    NO TO JEDNEGO MNIEJ

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a