Na sygnale
Po raz kolejny podpalono pustostan w Cyganowicach
Wczoraj (15 kwietnia) OSP Stary Sącz i Barcice, a także PSP z Nowy Sącz interweniowali w Cyganowicach. O godzinie 22:46 wybuchł pożar parterowego budynku drewnianego -pustostanu. Przyczyną pożaru było podpalenie.
Jak powiedział naszemu portalowi bryg. Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu –budynek ten było już kilkakrotnie podpalany. Obecnie ma częściowo zawalone ściany.
Dzięki szybkiej interwencji strażaków pożar nie zdążył się rozprzestrzenić. Działania strażaków trwały 30 minut.
fot. OSP Barcice









W upalne dni zadbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych
Za sto lat ktoś zapyta: naprawdę mieliście Chagalla w Starym Sączu?
Młody trębacz z wielkim talentem. Lev Shapotkovski podbija konkursowe sceny
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm