Na sygnale

Przysietnica -potrącił kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia

Opublikowano: 2 marca, 2015 o 3:56 pm   /   przez   /   komentarze (20)

W sobotę 28 lutego około godziny 23.00 w miejscowości Przysietnica doszło do kolizji drogowej. Kierujący pojazdem marki Ford 18 letni mężczyzna, podczas wykonywania manewru cofania najechał na pieszą a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanej 43-letniej kobiecie.

W wyniku przeprowadzonego badania na trzeźwość ustalono, że mężczyzna ma ponad 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu a ponad to nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia wraz z dokumentacją fotograficzną, przesłuchano również świadków zdarzenia. Nadal prowadzone są czynności wyjaśniające.

Przypominamy, że za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi grzywna, ograniczenie wolności lub kara pozbawienia wolności do lat dwóch oraz zakaz prowadzenia pojazdów do lat dziesięciu.

 

KMP Nowy Sącz

 

 

 

Komentarze

Komentarze (20)

 • 3 marca, 2015 o 2:12 pm Patryk

  Ale nikt nie napisał że kobieta sama się rzuciła na samochód a jej dzieci wybiły szybę w samochodzie, gdyż tamtej nocy jej syn z kolega pobili się na dyskotece i wrócił do domu. Kolega jednak z troski o drugiego pojechał sprawdzić czy wszystko ok i czy ten dotarł do domu, a wówczas na samochód jego znajomego rzuciła się cała rodzina i rozbili szybę. Nie było żadnego potrącenia. Nie ma to jak złe zeznania.

 • 3 marca, 2015 o 2:39 pm MATEUSZ

  Nie byles swiadkiem wypadku wiec dlaczego piszesz takie bzdury??? Sprawca stanie przed sądem!!!

 • 3 marca, 2015 o 2:43 pm KRZYSZTOF

  Skoro nie byleś świadkiem wypadku to dlaczego piszesz takie bzdury??? Sprawa stanie przed sądem!!! W końcu będzie jakaś sprawiedliwość.

 • 3 marca, 2015 o 3:29 pm Anonim

  Nie było cie na miejscu to nie pisz bzdur on odpowie za wszystko !!!!!

 • 3 marca, 2015 o 3:33 pm Emila

  Dziękuję Ci Krzysztofie masz racje będę dociekać sprawiedliwości

 • 3 marca, 2015 o 4:46 pm szymek

  Domaga się sprawiedliwości

 • 3 marca, 2015 o 5:33 pm patryk

  Rodzinne kłótnie haha w tej rodzinie dochodzi do różnych kłótni i niesnasek. Jeden drugiego podkłada ale najważniejsze że później i tak się godzą 🙂 Pozdrawiam wszystkich! A niewinny chłopak za to że pojechał sprawdzić co u kolegi czy bezpiecznie dotarł do domu i tak oberwie po uszach 🙂 Nie słuchajcie co te dzieciaki tu wypisują niepełnoletnie 🙂

 • 3 marca, 2015 o 6:11 pm MAŁGORZATA

  „NIEWINNY”- nawet nie znasz znaczenie tego słowa a go używasz. Normalny człowiek nie wsiadł by za kierownice bez uprawnień i w dodatku pijany. Skoro w artykule pisze jak było na prawde to raczej nikt sobie tego nie wymyślił. Prawda zawsze wyjdzie na jaw a zwłaszcza w tym przypadku.

 • 3 marca, 2015 o 7:10 pm Maria

  Dokładnie co on na wyczynial to w głowie się nie mieści także nie ma sie czego obawiać prokuratura rozpacza sprawę

 • 3 marca, 2015 o 7:32 pm anna

  prokuratura rozpacza? Chyba bada sprawę 😀

 • 4 marca, 2015 o 9:10 am internauta_czytelnik

  „Kolega jednak z troski o drugiego pojechał sprawdzić czy wszystko ok” bardzo odpowiedzialny kolega… pijany i bez prawka… pogratulować rozumu…

 • 4 marca, 2015 o 9:21 am internauta_czytelnik

  „Nie słuchajcie co te dzieciaki tu wypisują niepełnoletnie”
  z tego co piszesz łatwo można wywnioskować, że sam jesteś nieletni. Pijany bez prawka jechał autem – niewinny? Chyba sam nie wiesz co piszesz. Jest winny złamania co najmniej 2 przepisów ruchu drogowego:
  Art. 87 § 2 KW – jazda pod wpływem alkoholu oraz
  Art. 94 KW – jazda samochodem bez uprawnień
  Skoro jest winny złamania 2 przepisów więc nie możesz mówić „niewinny chłopak”

 • 4 marca, 2015 o 6:40 pm jarosław

  Jak ten człowiek może byc na wolnosci

 • 4 marca, 2015 o 6:58 pm !

  ..

 • 5 marca, 2015 o 11:19 am gosc

  Śmieszne ale co się dziwić?Na takiej wsi to bardziej mściwością sie ludzie kierują i checią zarobienia darmowej kasy za zadość uczynienie czy winny czy nie winni,do roboty sie zaden nie ruszy a siedmioro dzieci z czegos trzeba wychowychoć! Kobiecie się nic nie stało ale chłop zarobić na picie musi! Świat schodzi na psy

 • 5 marca, 2015 o 11:21 am gosc

  Śmieszne ale co się dziwić?Na takiej wsi to bardziej mściwością sie ludzie kierują i checią zarobienia darmowej kasy za zadość uczynienie czy winny czy nie winni,do roboty sie zaden nie ruszy a siedmioro dzieci z czegos trzeba wychowychoć! Kobiecie się nic nie stało ale chłop zarobić na picie musi! Świat schodzi na psy

 • 5 marca, 2015 o 12:20 pm internauta_czytelnik

  Widać, że komentarz pisze mieszczuch. Niby gdzie widzisz, że do roboty się chłopy nie ruszają? Na wsiach jak chłop wraca z roboty to idzie dalej do roboty bo koło domu zawsze jej pełno a tacy jak ty przychodzą z roboty, biorą piwo i włączają telewizor… i kto tu jest nierobem? „Siedmioro dzieci z czegoś trzeba wychować”… widocznie ty nie potrafisz się ani jednego dziecka dorobić że takie komentarze piszesz.

 • 5 marca, 2015 o 3:30 pm Anna

  Ludzie opamiętajcie się! Kobieta nie ma ani rysy, a mówi że ją potrącono bo rzuciła się na samochód żeby szybę wybić stąd mówi że ją potrącił. Widziałam to i wiem co mówię. A chłopak nie był pijany tylko prowadził jego kolega. Durnoty nie ludzie!

 • 5 marca, 2015 o 5:56 pm Anonim

  Czytam to i nie mogę uwierzyć własnym oczom, jak tak można bronić sprawcę. Każdy odpowiada za swoje czyny, a w tym przypadku sprawca jest pełnoletni, więc powinien odpowiedzieć za swój czyn a nie czuć się niewinny. A gdyby poszkodowana nie przeżyła sprawca też był by niewinny? Życzę dużo zdrowia dla poszkodowanej i jej rodziny a sprawcy radzę zastanowić się nad swoim zachowaniem oraz postępowaniem.

 • 6 marca, 2015 o 2:16 pm Anonim

  Anna nigdzie cie nie bylo i tego nie widzialas a skoro tak pisze ze sprawca byl pijany to raczej prawda nikt sobie tego nie wymyslil zycze wszystkiego co najlepsze rodzinie poszkodowanej duzo zdrowia

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"