Na sygnale, Z ostatniej chwili

Spotkanie z policjantami z Serbii i Czarnogóry

Opublikowano: 2 sierpnia, 2021 o 6:05 am   /   przez   /   komentarze (0)

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski spotkał się z delegacjami policjantów z Serbii i Czarnogóry. Wręczył też Srebrne Jabłko Sądeckie asp. szt. Kazimierzowi Galarowiczowi – detektywowi Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej.

W spotkaniu, które odbyło się w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu uczestniczyli: starosta Marek Kwiatkowski, mł. Insp. Krzysztof Dymura – komendant miejski Policji w Nowym Sączu, Sonia Hinicz – zastępca przewodniczącego IPA Zrenianij Serbia z delegacją, Nikola Rogosicz – wiceprezydent IPA Czarnogóra z delegacją oraz Elżbieta Gargula – przewodnicząca IPA Region Nowy Sącz.

Warto wiedzieć:
IPA to największe stowarzyszenie na świecie z ilością prawie 400 tysięcy członków zrzeszonych w 65 krajach, a także stowarzyszeniem niezawisłym łączącym wszystkie policyjne służby, bez różnicy stopnia, wykształcenia, płci, rasy, barwy skóry, mowy i religii. Jest stowarzyszeniem neutralnym politycznie, gospodarczo, związkowo i religijnie. Członkami stowarzyszenia mogą być osoby pełniące służbę w Policji i Straży Granicznej, emeryci i renciści policji. IPA chce pogłębiać wiedzę kulturalną, wymieniać doświadczenia między krajami, a w ramach swoich możliwości nieść pomoc w zakresie socjalnym i wspólnie z innymi dążyć do podtrzymywania pokojowego współistnienia na świecie

(źródło: https://ipapolska.pl/stowarzyszenie/co-to-jest-ipa/).

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a