Na sygnale

Starosądecka Fundacja okradziona

Opublikowano: 20 marca, 2015 o 6:10 am   /   przez   /   komentarze (2)

W dniu 16 marca prezes Fundacji „Będzie Dobrze” Anna Pych otrzymała informację o kradzieży skarbony z pieniędzmi. Skarbona znajdowała się w zaprzyjaźnionej cukierni Jeziorek, a pieniądze miały być przeznaczone dla podopiecznych Fundacji.
Nie mamy pojęcia jak ktoś może być tak zuchwały, by żerować na nieszczęściu innych! – mówi oburzona prezes Anna Pych – pieniądze miały bowiem trafić na konto chorej na fenyloketonurię dziewczynki, podopiecznej Fundacji.
Fundację nie po raz pierwszy spotkało takie rozczarowanie. W zeszłym roku z siedziby starosądeckiego Sokoła skradziono laptop, w którym przechowywano najważniejsze dokumenty nie tylko dotyczące organizacji.
Tym razem kradzież miała miejsce w samym sercu Starego Sącza i to w biały dzień.
Starosądeczanie zawsze są otwarci na pomoc innym, chętnie wspomagają wszystkie organizowane przez Fundację działania, w związku z czym także mogą czuć się poszkodowani.
Liczymy na pomoc mieszkańców w tej sprawie – apeluje jeden z Członków Zarządu – ostatnio Policja umorzyła sprawę. Ale przecież tutaj chodzi o coś więcej niż tylko zbiórkę pieniędzy!
Może kogoś ruszy sumienie i wypowie się w tej sprawie. Mamy nadzieję, że będzie dobrze.

 

 

fot. poglądowe

Komentarze

Komentarze (2)

 • 21 marca, 2015 o 6:48 pm no comments

  Kradzież – rzecz naganna, ale że Fundacja nadal zbiera pieniądze po upływie terminu zezwolenia na zbiórkę publiczną, to też nie najlepiej…
  http://zbiorki.gov.pl/zbiorki/zbiorki/szczegoly-zbiorki.xhtml

 • 25 marca, 2015 o 4:06 pm Będzie Dobrze

  Witam, odnośnie komentarza poprzednika, oczywiście termin zezwolenia na zbiórkę publiczną dla Fundacji na bieżąco jest aktualizowany ( mamy na to stosowne dokumenty) Na stronie którą podpiera się autor komentarza niestety nie możemy liczyć na codzienną aktualizację wszystko wpisywane jest z opóźnieniem.
  W razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań prosimy o kontakt z zarządem fundacji.

  Pozdrawiam,

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"