Na sygnale

Tragedia w Chomranicach – nie żyją małżonkowie

Opublikowano: 18 grudnia, 2014 o 7:10 am   /   przez   /   komentarze (0)

Wczoraj (17 grudnia) około godziny 9:00 dyżurny sądeckiej policji odebrał informację o tragedii. Przybyli na miejsce policjanci znaleźli zwłoki  58 letniej kobiety w domu i ciało jej 58 letniego męża w zabudowaniach gospodarczych. Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć, kobieta zmarła w wyniku ran zadanych ostrym narzędziem, a mężczyzna się powiesił. Z relacji mieszkańców Chomranic (gmina Chełmiec) wynika, że małżeństwo było bardzo skryte i unikało kontaktów z osobami spoza rodziny.

Mężczyzna pracował w dużym zakładzie wędliniarskim w powiecie nowosądeckim. We wtorek (16 grudnia) był w pracy jednak wczoraj (w dniu tragedii) już się nie pojawił.  Przez wiele godzin w gospodarstwie, w którym doszło do tragedii, pracowali policyjni technicy. W pobliżu byli także zdenerwowani synowie małżonków.Sądecka policja na razie nie udziela informacji na temat okoliczności zdarzenia. – Z wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie mamy do czynienia z samobójstwem rozszerzonym – mówi st. sierż. Justyna Basiaga, rzeczniczka sądeckiej policji.

Decyzją prokuratora ciała zmarłych zabrano do badań sekcyjnych, które odbędą się w Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medium UJ w Krakowie.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"