Ogłoszenia parafialne, Z ostatniej chwili

74 księży wikariuszy otrzymało posłanie na swoje nowe parafie

Opublikowano: Czerwiec 24, 2020 o 8:20 am   /   przez   /   komentarze (0)

W dniu 23.06.2020 br. 74 księży wikariuszy otrzymało posłanie na swoje nowe parafie.

Poniżej publikujemy listę kapłanów, według schematu: parafia posłania, imię i nazwisko księdza, dotychczasowa parafia.

  1. Barcice – Ks. Marcin Kwiecień – Olesno
  2. Bobowa – Ks. Marek Czerwiński – Rajbrot
  3. Bochnia, św. Mikołaja – Ks. Tomasz Śpiewak – Szalowa
  4. Bochnia, św. Mikołaja – Ks. Jacek Zagórowski (penitencjarz) – Niemcy
  5. Bochnia, św. Pawła Dawid Włodarczyk Mielec, MBNP
  6. Bolesław – Ks. Mateusz Nowak – Żegocina
  7. Brzesko, św. Jakuba – Ks. Krzysztof Romański – po urlopie
  8. Brzezna – Ks. Łukasz Szczepanik – Ryglice
  9. Brzeźnica k. Bochni – Ks. Krzysztof Chwistek – Olszyny k. Jasła
  10. Czarna – Ks. Tomasz Kulig – Bochnia, św. Pawła
  11. Czarna – Ks. Witold Warzecha – Tymbark
  12. Dąbrowa Tarnowska – Ks. Marcin Kawa (2017) – Czermin
  13. Grybów Marcin Kołek Wojnicz
  14. Jasień – Ks. Dariusz Zachwieja – Mogilno
  15. Jazowsko – Ks. Mateusz Odziomek – Piwniczna-Zdrój
  16. Jazowsko – Ks. Piotr Bieś – Limanowa-Sowliny
  17. Krużlowa – Ks. Fabian Grębski – Wielogłowy
  18. Krużlowa – Ks. Roman Górowski – Nowy Sącz, św. Jana Chrzciciela
  19. Krynica-Zdrój, Wniebowzięcia NMP – Piotr Mikulski – Tarnów, Dobrego Pasterza
  20. Krynica-Zdrój, Św. Antoniego – Wojciech Maślanka – Łososina Dolna
  21. Limanowa, MB Bolesnej – Tomasz Kupiec – Szczawnica
  22. Limanowa-Sowliny – Mateusz Kaźmierek – Nowy Sącz, św. Kazimierza
  23. Limanowa-Sowliny – Stanisław Trela – Zakliczyn
  24. Łososina Dolna – Ks. Paweł Gruszka (2012) – Krynica-Zdrój, św. Antoniego
  25. Mielec, Ducha św. – Adam Cieśla – Chomranice
  26. Mielec, MBNP – Jacek Walczyk – Brzesko, św. Jakuba
  27. Mielec, MBNP – Ks. Marek Zembura – Dąbrowa Tarnowska
  28. Mielec, Trójcy Przenajświętszej – Piotr Plata – Szymbark
  29. Muszyna, św. Józefa – Piotr Zawiślak – Nowy Sącz, św. Rocha
  30. Nagoszyn – Andrzej Dernoga – Bochnia, św. Mikołaja
  31. Nowe Rybie – Paweł Łebski – Ochotnica Dolna
  32. Nawojowa – Sławomir Sosnowski – Bochnia, św. Pawła
  33. Nowy Sącz, św. Jana Chrzciciela – Łukasz Matuszyk – Rożnów
  34. Nowy Sącz, św. Jana Pawła II – Janusz Lelito – Mielec, Ducha św.
  35. Nowy Sącz, św. Jana Pawła II – Piotr Rapacz – Jazowsko
  36. Nowy Sącz, św. Kazimierza – Dariusz Dziedziak – Limanowa-Sowliny
  37. Nowy Sącz, św. Rocha – Maciej Dadał – Szczurowa
  38. Nowy Sącz, św. Rocha – Wojciech Wolak – Rzezawa
  39. Nowy Wiśnicz – Adrian Pazdyk – Szczepanów
  40. Ochotnica Dolna – Piotr Tajak – Czarna
  41. Okocim – Mariusz Florek – Zgórsko
  42. Olszyny k. Jasła – Mieczysław Smoleń – Jazowsko
  43. Podegrodzie – Stanisław Serafin – Sienna
  44. Przeczyca – Robert Ciastoń – Żyraków
  45. Przyszowa – Marcin Mastalski – Nowy Sącz, św. Małgorzaty
  46. Pustków – Rafał Żelazny- Przeczyca
  47. Rajbrot – Paweł Zawiślan – Siedliska k. Bobowej
  48. Rożnów – Sylwester Miciniak – Skrzyszów k. Tarnowa
  49. Ryglice – Łukasz Serafin – Łużna
  50. Rzepiennik Biskupi – Piotr Burdacki – Czarna
  51. Rzezawa – Piotr Dymiński – Grybów
  52. Siedliska k. Bobowej – Grzegorz Ogórek – Rzepiennik Biskupi
  53. Skrzyszów k. Tarnowa – Damian Warzecha – Pustków
  54. Skrzyszów k. Tarnowa – Dominik Furgał – Stary Sącz, św. Elżbiety
  55. Stary Sącz, św. Elżbiety – Fabian Hołyst – Górki
  56. Szczepanów – Marcin Łazarz – Niemcy
  57. Szczepanów – Mateusz Kawa – Przyszowa
  58. Szczucin – Paweł Szpunar – Krużlowa
  59. Szczurowa – Mateusz Opolski – Podegrodzie
  60. Szymbark – Michał Łukasik – Tymbark
  61. Szymbark – Jerzy Ciećko – Mielec, Trójcy Przenajświętszej
  62. Szynwałd – Dariusz Mytych – Nowe Rybie
  63. Tarnów, bł. Karoliny – Janusz Szpilowski – Grybów
  64. Tarnów, Dobrego Pasterza – Wiesław Wysowski – Nowy Sącz, św. Jana Pawła II
  65. Tarnów, Dobrego Pasterza – Wojciech Sola – Bolesław
  66. Tarnów, NSPJ – Łukasz Pietrzak – Krynica-Zdrój, Wniebowzięcia NMP
  67. Tymbark – Tomasz Wroński – Tarnów-Krzyż
  68. Tymbark – Szczepan Depowski – Tarnów, NSPJ
  69. Wielogłowy – Damian Płaza – Bobowa
  70. Wielogłowy – Łukasz Niziołek – Bochnia, św. Mikołaja
  71. Zakliczyn – Krzysztof Migacz – Szymbark
  72. Zgórsko – Krzysztof Kutek – Skrzyszów k. Tarnowa
  73. Żegocina – Sylwester Pustułka – Brzesko, Miłosierdzia Bożego
  74. Żyraków – Jakub Kulpa – Zdziarzec

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a