Ogłoszenia parafialne
Członkowie Akcji Katolickiej i KSM będą wspólnie świętować
Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata jest patronalnym świętem Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Członkowie tych ruchów z całej diecezji będą się wspólnie modlić w bazylice katedralnej w Tarnowie. Mszy św. w niedzielę o godzinie 10.30 będzie przewodniczyć biskup tarnowski Andrzej Jeż.
Już o godz. 9.00 w auli Jana Pawła II obok katedry odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej, podczas którego rozstrzygnięty zostanie konkurs związany z setną rocznicą odzyskania niepodległości pod hasłem „Myśląc Ojczyzna – Jan Paweł II do Polaków”.
Na Mszy św. będą się także modlić członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Nowe osoby, które będą składać przyrzeczenie przyjadą do Tarnowa z Zabawy. Tam od soboty trwał będzie dla nich dzień skupienia. Młodzi wezmą udział w Drodze Krzyżowej w Wał – Rudzie. Zaplanowano też Mszę św. w sanktuarium bł. Karoliny, uwielbienie, pracę w grupach i czas na integrację. Rano w niedzielę młodzi przyjadą do Tarnowa. Po Mszy św., KSM spotka się w auli Jana Pawła II. Będzie wręczenie dyplomów i wyróżnień oraz część artystyczna.
Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata jest także patronalnym świętem Liturgicznej Służby Ołtarza.
diecezjatarnowska.pl






Etap szkolny IV edycji konkursu „Stary Sącz. Wiem, gdzie mieszkam” za nami!
Stary Sącz. Rekrutacja do Dziennego Domu Seniora
Rada Miejska stawia na rozwój i kontynuacje inwestycji. Budżet 2026 uchwalony jednogłośnie
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm