Ogłoszenia parafialne

Diecezjalne Uwielbienie „Laboratorium Miłości” w Krynicy

Opublikowano: Maj 15, 2018 o 7:04 am   /   przez   /   komentarze (0)

8 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krynicy – Zdroju zaplanowano Diecezjalne Uwielbienie „Laboratorium Miłości”. Chętni powinni zgłosić swój udział do 4 czerwca. Spotkanie odbędzie się w ramach trzydniowego Forum Ewangelizacyjnego.

„Kościół na wzór Chrystusa” – hasło rozpoczętego Synodu naszej diecezji – realizuje się w postawie Maryi bliskiej Sercu Jezusa dlatego, że jest ona ciągle otwarta na działanie Ducha Świętego. Bóg, tak jak Maryi, potrzebuje Ciebie, by budować swój Kościół tu, gdzie jesteś dzisiaj. Niech „Laboratorium Miłości”, na które Was zapraszamy, będzie otwarciem się na Ducha Świętego i słuchaniem słów prosto z Bożego Serca, by dzięki temu świątynia, którą jest każdy z nas, nie była pusta, ale pełna Boga – tak do udziału zachęcają organizatorzy tego spotkania.

PLAN „LABORATORIUM MIŁOŚCI” (piątek 8.06):

18.00 – Zawiązanie wspólnoty
18.45 – Konferencja (ks. Dominik Chmielewski)
19.30 – Uwielbienie
21.00 – Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i błogosławieństwo na drogę

Wszystkich, którzy będą mieli taką możliwość, zapraszamy już na Mszę św. o godzinie 16.00, której będzie przewodniczył ks. Dominik Chmielewski, a śpiew poprowadzą Diecezjalne Warsztaty Muzyczne!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Ponieważ spotkanie odbędzie się w hali lodowiskowo-sportowej w Krynicy-Zdroju, dlatego jest ograniczona liczba miejsc dla uczestników. W związku z tym należy zgłosić swoją obecność za pośrednictwem strony  http://www.kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/

Wszyscy, którzy dostaną na maila potwierdzenie rejestracji, otrzymają bezpłatną „wejściówkę” umożliwiającą wejście na halę. Będzie ją można odebrać od 28.05 w Wydziale Duszpasterstwa Młodzieży lub na miejscu w dniu wydarzenia. Dla każdego uczestnika przewidziana jest bułka i napój. Zapisy do 4 czerwca – TRZEBA SIĘ SZYBKO DECYDOWAĆ!!!

DO ZOBACZENIA!!!

Ponadto wszelkie informacje i zapisy na Forum Ewangelizacyjne znajdziecie na stronie:

https://godzinamilosierdzia.pl/

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a