Ogłoszenia parafialne

Nigdy nie trać nadziei. Strefa Chwały w Starym Sączu

Opublikowano: 9 lipca, 2024 o 10:11 am   /   przez   /   komentarze (0)

O tym, jak wadzili się z Bogiem, jak się z nim godzili, jak w końcu doszli do wniosku, że życie bez wiary jest bardzo ubogie, mówią uczestnicy Strefy Chwały w Starym Sączu, czyli spotkań ludzi, którzy chcą budować swoje życie w oparciu o Ewangelię. Po raz kolejny tłumy uczestników zgromadziły się w namiocie na starosądeckich błoniach.

Uczestnicy to zarówno młodzież, dorośli, małżeństwa z dziećmi w wieku od kilku miesięcy w górę. Przyjeżdżają na rekolekcje muzycy, artyści plastycy, dziennikarze, liderzy wspólnot, organizatorzy różnorodnych wydarzeń, sportowcy, politycy i przedsiębiorcy. Wszystkich łączy żarliwa wiara w Boga oraz życie przesłaniem Ewangelii.

Podczas rekolekcji posługuje zespół Strefy Chwały, składający się z czołowych polskich muzyków chrześcijan, którzy zbliżają uczestników do Prawdy, Dobra i Piękna. To także wspaniała przestrzeń dla całych rodzin. Gry, zabawy i zawody rodzinne są wspaniałą integracją całej Strefy Chwały.

-To wyjątkowy festiwal –mówi nam jedna z wolontariuszek –możemy tutaj spotkać ludzi podobnie myślących i posłuchać wspaniałej muzyki. Co najważniejsze wielbić Boga w inny niż zazwyczaj sposób np. w kościele podczas niedzielnej mszy, gdzie po prostu trzeba „odklepać” regułkę. Tutaj forma uwielbienia jest zależna od Ciebie. Chcesz śpiewać? śpiewaj. Chcesz rozmawiać? rozmawiaj. Chcesz podnieść ręce do góry i wykrzyczeć, że go kochasz? Śmiało. To jest miejsce dla Ciebie. To tutaj możesz poprawić swoją relację z Bogiem. 

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"