Ogłoszenia parafialne, Z ostatniej chwili
Przyszli diakoni proszą o modlitwę
19 kleryków tarnowskiego seminarium przyjmie święcenia diakonatu już w najbliższą sobotę w trzech kościołach diecezji tarnowskiej.
Obecnie 19 kleryków V roku Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie odbywa rekolekcje przed święceniami diakonatu.
Prowadzi je ks. Piotr Nowak – ojciec duchowny tarnowskiego seminarium. Rozpoczęły się w niedzielę 16 maja i potrwają do piątku 21 maja. To szczególny czas skupienia i modlitwy przed ważnym dniem święceń.
Święcenia diakonatu odbędą się 22 maja o godz. 10 w trzech kościołach diecezji tarnowskiej:
- pw. Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych w Łukowicy,
- pw. Ducha Świętego w Żabnie,
- pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Moszczenicy.
Przeczytaj więcej na stronie Tarnowskiego Gościa Niedzielnego






Ruszyła policyjna akcja „Bezpieczne wakacje 2026” na Sądecczyźnie
Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm