Ogłoszenia parafialne

Rekolekcje wielkopostne dla przedsiębiorców

Opublikowano: Luty 25, 2020 o 7:51 am   /   przez   /   komentarze (0)

„ON wie. Izajaszowa lekcja przywództwa (Iz 40-48)” to hasło rekolekcji dla przedsiębiorców. Odbędą się one od 28 lutego do 1 marca w Ośrodku Rekolekcyjnym Arka w Gródku nad Dunajcem. Są jeszcze wolne miejsca. 

Dokąd sięga poczucie odpowiedzialności człowieka a gdzie Boga? Czy Bóg jest przywódcą? Czy w Jego optyce bliskość w relacji i przywództwo są ze sobą spójne i na jakich zasadach? W jaki sposób zyskiwać co dzień pewność w odniesieniu do Jego współdziałania z nami? Konfrontacja z tymi i innymi pytaniami w świetle Bożego natchnienia otrzymanego przez Izajasza będzie przestrzenią dla rekolekcyjnych spotkań Duszpasterstwa TALENT w Gródku nad Dunajcem.

Serdecznie zapraszamy!

Prowadzenie: s. Joanna Nowińska SM, doktor habilitowany biblistyki i Piotr Wszołek, absolwent Politechniki Krakowskiej, przedsiębiorca

Opieka duchowa: ks. Przemysław Król SCJ i ks. Grzegorz Piątek SCJ

Zapewniamy fachową opiekę nad dziećmi na czas konferencji.

Zapisy i informacje na www.DuszpasterstwoTalent.pl

Duszpasterstwo Przedsiębiorców TALENT na rok 2020 opracowywało program formacyjny w oparciu o duchowość ignacjańską zatytułowany „Zostać liderem pozostać sługą”.

Duszpasterstwo zaprasza ludzi biznesu na wspólną modlitwę i spotkanie formacyjne. Msza Święta w kościele św. Maksymiliana w Tarnowie o godz. 18.00, a po niej spotkanie na plebanii (ul. Urszulańska 9). Spotkania odbywają się raz w miesiącu. Najbliższe terminy to 16 marca i 20 kwietnia. Szczegółowe informacje na www.DuszpasterstwoTalent.pl

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a