Ogłoszenia parafialne

Rozmodlona i rozśpiewana wspólnota w Starym Sączu. Trwa Festiwal Strefa Chwały

Opublikowano: 6 lipca, 2024 o 10:52 am   /   przez   /   komentarze (0)

W Starym Sączu trwa właśnie Festiwal Strefa Chwały. To unikatowy projekt, którego celem jest stworzenie przestrzeni dla spotkania osób kierujących się w życiu codziennym ponadczasowymi wartościami chrześcijańskimi. W jednym miejscu i czasie gromadzą się ludzie świata kultury, mediów, sportu, ale także polityki i biznesu. Tradycyjnie festiwal odbywa się przy Ołtarzu Papieskim. Potrwa do wtorku.

Jak zawsze na spotkaniach Strefy Chwały, w ramach której odbywają się Spotkania Muzyków Chrześcijan, nie może zabraknąć: Eucharystii, muzyki, uwielbienia, dyskusji, warsztatów, koncertów, ciekawych twórczych ludzi i okazji do osobistego spotkania z Bogiem.

Wczoraj z okazji piątku rozmawialiśmy o grzechu, może nie tyle o grzechu, ale o Jezusie, który jako jedyny wiedział co z nim zrobićmówił Ojciec Tomasz Maniura, misjonarz oblat Maryi Niepokalanej, teolog, duszpasterz młodzieżyJezus po prostu go przyjął. Na tym polega zbawienie. Za to dzieło zbawienia dziękowaliśmy. To był piękny wieczór uwielbienia w Starym Sączu. Widać tutaj otwartość na Boga.

Festiwal potrwa do wtorku. Oto PROGRAM.

UG Stary Sącz

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"