Ogłoszenia parafialne, Z ostatniej chwili
Zniesienie dyspensy od uczestnictwa we mszy św.
W czasie pandemii koronawirusa obowiązywała dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane. Wczoraj, podczas Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej, została ona jednogłośnie zniesiona przez biskupów. Dyspensy zostaną zniesione z dniem 20 czerwca br.
„Biskupi podjęli jednogłośną decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej oraz w święta nakazane. Dyspensy zostaną zniesione z dniem 20 czerwca br.” – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej Konferencji Episkopatu Polski.






Ruszyła policyjna akcja „Bezpieczne wakacje 2026” na Sądecczyźnie
Marian Potoniec odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej
Dlaczego warto dołączyć do Hardych Dzieciaków latem?
Drzej. on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
1 listopada, 2024 o 4:26 pmJa on Starostwo Powiatowe zmieniło klasyfikacje gruntów. Gigantyczne podatki
31 października, 2024 o 4:33 pm19 listopad 2017r. – Zoduski Muzykonckie – Moje Blog on Zoduski Muzykonckie Związku Podhalan w Łącku
10 października, 2023 o 10:49 pm