Polityka

Delegacja z Sądecczyzny w Wejherowie

Opublikowano: 12 września, 2022 o 7:22 am   /   przez   /   komentarze (0)

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec wrócili właśnie z wizyty w Powiecie Wejherowskim, który jest partnerem Powiatu Nowosądeckiego. Okazją do spotkania było m.in. uroczyste oddanie budynku Starostwa Powiatowego w Wejherowie po przebudowie i rozbudowie.

To historyczny moment dla samorządu Powiatu Wejherowskiego i jego mieszkańców. Bardzo się cieszę się, że po blisko pięćdziesięciu latach budynek Starostwa Powiatowego w Wejherowie odzyskał dawny wygląd, który od ponad wieku jest nieodłączną częścią panoramy architektonicznej miasta Wejherowa. Dzięki rozbudowie, urzędnicy będą mieli lepsze warunki do pracy, a klienci odwiedzający urząd wyższy standard obsługi – powiedziała podczas otwarcia starosta wejherowski Gabriela Lisius.

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski pogratulował inwestycji, podkreślając, jak ważne są odpowiednie warunki, w których przyjmuje się klientów urzędu oraz jak ważne są nowoczesne usprawnienia wprowadzane przez władze samorządowe z myślą o mieszkańcach.
W miniony weekend, w Powiecie Wejherowskim odbyły się również dożynki, podczas których wystąpił Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Sądeczanie”. Swoim występem zachwycił mieszkańców Powiatu Wejherowskiego, o czym świadczyły gromkie brawa i bisy.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"