Polityka, Z ostatniej chwili

Konwój Wstydu dotarł do Nowego Sącza

Opublikowano: Kwiecień 5, 2018 o 7:46 am   /   przez   /   komentarze (7)
Platforma Obywatelska zainaugurowała w Nowym Sączu akcję „Konwój wstydu”, na której poinformowano o wysokich premiach, jakie wzięli ministrowie rządu Beaty Szydło.

Z akcją członkowie PO chcą też odwiedzić Nowy Targ i Zakopane. – Chcemy pokazać prawdziwe oblicze PiS-u – mówił poseł Andrzej Czerwiński. – Podczas kampanii wyborczej byliśmy informowani o pokorze, o służbie publicznej, o dbaniu o majątek państwa i samorządów. A tymczasem okazało się, że to były maski, za którymi kryła się prawdziwa twarz, twarz chciwości, zakulisowych nagród i podwyżek. To były niebotyczne kwoty (…) Jeśli chodzi o naszych parlamentarzystów, którzy sprawowali funkcje ministerialne, czyli Wiesława Janczyka i Piotra Naimskiego, to oni oczywiście też nie zostali z boku i zainkasowali po ponad 50 tysięcy zł w formie nagrody za 2017 rok –dodał.

Członek Zarządu Województwa Małopolskiego Leszek Zegzda przypominał, iż w czasie kampanii wyborczej obiecano Sądeczankę i dokończenie Obwodnicy Zachodniej do DK 28.

Wiesław Janczyk zapowiadał, że będzie robione jedno i drugie, a za chwilę wystąpiła rzeczniczka GDDKiA i mówiła, że tak się nie stanie, bo nie ma decyzji środowiskowej, bo mają być nowe warianty Sądeczanki. Nikt nie może tyle dać, ile oni mogą obiecać i w tym nasi konkurenci polityczni są doskonali – podsumował Leszek Zegzda.

Komentarze (7)

Napisz komentarz

Komentarz
Nick

 • Kwiecień 5, 2018 o 8:19 am Obywatel

  No cóż, widzę że w końcu sama PO przejrzała na oczy i nazywa po imieniu przyjazd swojego członka do Nowego Sącza. Brawo!

  Odpowiedź
  • Kwiecień 5, 2018 o 9:18 am Ika

   A dlaczego nikt nie wspomni jak było za czasów PO !! w jaki sposób ,,Prali i Brali ” cudze pieniądze, To dopiero był konwój WSTYDU …..

   Odpowiedź
 • Kwiecień 5, 2018 o 11:11 am postindustrialhamster

  Czy członek członka PO może być członkiem PO?

  Odpowiedź
 • Kwiecień 6, 2018 o 9:08 am Bialas

  No wielu ich???

  Odpowiedź
 • Kwiecień 6, 2018 o 9:46 am Bialas

  A co do calej tej Sadeczanki. To problem lezy w utrzymaniu tej drogi. Rzad chce zeby gminy ja utrzymywaly skoro to im zalezy zeby powstala a gminy chca znowu zeby byla to droga krajowa. Dlatego gminy wolaly zaplacic zielonym zeby projekt nie przeszedl i dlatego to stoi w miejscu a problemem jest srodowisko. Jedna z gmin ktora placila pieniazki jest Stary Sacz. O wiecej informacji prosze pytac burmistrza czy nie mam racji. Polityka.

  Odpowiedź
 • Kwiecień 7, 2018 o 4:27 pm Sadeczanin

  Czerwiński ,ty nie masz wstydu? Z pomocą kolesi partyjnych ,i to z poza powiatu nowosądeckiego.Wyprowadziles wszystkie ważniejsze instytucje z naszego regionu.Inni mają się wstydzić ,ale ty i twoi kolesie nie .I nie ważne kto jest przy władzy.Trzeba być patriotą lokalnym i dbać o naszą małą Ojczyznę.Ponad dwadzieścia lat dojeżdżam do pracy przez ulicę Węgierską .I co się zmieniło? Wy oczywiście nie macie z tym nic wspólnego.Zawsze ta sama gadka ,to nie my to oni ,nie pamiętam,nie przypominam sobie,itp.Może przejedziecie się z tym „Konwojem wstydu” ulicą Węgierską ,o godzinie piętnastej .Dwudziesty pierwszy wiek ,z Biegonice do Starego Sącza 40 minut.Ale to nie wasza wina ,to PIS ,to Marsjanie albo inne zielone ludziki ale nie wy.Tylko siąść i płakać nad tym,że my zwykli Polacy.Musimy was utrzymywać z naszych podatków.

  Odpowiedź
 • Kwiecień 10, 2018 o 9:14 am zabba

  Platforma antyObywatelska to jeden wielki WSTYD!

  Odpowiedź

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a