Polityka

Nowa Nadzieja ma już kandydata w nadchodzących wyborach

Opublikowano: 19 stycznia, 2023 o 7:47 am   /   przez   /   komentarze (0)

Dnia 14 stycznia b.r. w auli Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu odbyło się spotkanie prawyborcze Partii Nowa Nadzieja, na którym to wyłoniono kandydata na „1” wyborczą Konfederacji w najbliższych wyborach parlamentarnych.

W wydarzeniu udział wzięli członkowie zarządu krajowego Partii Nowa Nadzieja: Prezes dr Sławomir Mentzen, Poseł na Sejm Konrad Berkowicz, Sekretarz Krajowy Krzysztof Rzońca a także Ryszard Wilk prezes Nowej Nadziei oraz lider Klubu Konfederacji w Nowym Sączu.


Bardzo doceniam działania tej partii w zakresie promocji postawy społecznej, wizji tego żeby ludziom chciało się pracować. Ta myśl jest zbieżna z tym co od zawsze chciała promować nasza uczelnia
-mówił rektor Wyższej Szkoły Biznesu dr Dariusz Woźniak.


„Pamiętam jak sam, 30 lat temu organizowałem spotkanie z Januszem Korwin-Mikke w Nowym Sączu. Dziś działamy z przedstawicielami Nowej Nadzieji na płaszczyźnie samorządowej w jedną, tożsamą stronę -mówił prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.

W wyniku głosowania liderem listy wyborczej Konfederacji w okręgu nowosądeckim został wybrany Ryszard Wilk i to on będzie ubiegał się o mandat poselski w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a