Polityka

Starosta ze Srebrnym Krzyżem Zasługi!

Opublikowano: 27 listopada, 2022 o 11:46 am   /   przez   /   komentarze (0)

Podczas sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego, wicewojewoda małopolski Mateusz Małodziński, w imieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy, odznaczył starostę nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Z dumą odznaczam starostę Marka Kwiatkowskiego w imieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy – powiedział wicewojewoda Mateusz Małodziński. – Starosta ma wielkie zasługi jako samorządowiec w rozwoju Powiatu Nowosądeckiego. Przez lata działalności społecznej na różnych płaszczyznach, dał się poznać jako człowiek dbający o dobro mieszkańców Sądecczyzny i Małopolski. Gratuluję również wspaniałej hali ze strzelnicą w Marcinkowicach, na otwarciu której byłem w poniedziałek. Ta i inne inwestycje realizowane przez władze Powiatu przynoszą korzyści wszystkim mieszkańcom Ziemi Sądeckiej. Rząd wspiera takie inicjatywy, o czym świadczą środki przekazane na realizację hali. Jeszcze raz gratuluję i życzę wielu równie potrzebnych i służących lokalnej społeczności inwestycji.

Bardzo dziękuję za to wyróżnienie mówił starosta Marek Kwiatkowski.Dziękuję za docenienie mojej pracy i starań na rzecz rozwoju Sądecczyzny i całego regionu!

Gratulacje, w imieniu Klubu Radnych PiS złożyła Zofia Nika, a w imieniu Klubu Radnych „Wspólna Małopolska – Wspólna Sądecczyzna” – Marian Dobosz. Staroście gratulował także przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec i wiceprzewodniczący Ryszard Poradowski.

Fot. Maria Olszowska

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a