Polityka

Wojciech Nalepa oficjalnie zastąpił Mariana Kuczaja na stanowisku Radnego

Opublikowano: 22 maja, 2015 o 5:16 pm   /   przez   /   komentarze (5)

Podczas dzisiejszej Sesji Rady Powiatu Nowosądeckiego Wojciech Nalepa, który wszedł do Rady na miejsce Mariana Kuczaja (Stary Sącz), złożył uroczyste ślubowanie.

Przypomnijmy:

Marian Kuczaj  – były obserwator PZPN został skazany na rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata oraz 5 tys. zł grzywny i 5-letni zakaz działania w profesjonalnym sporcie. Musi także zwrócić 5 tys. złotych przyjętej korzyści majątkowej oraz  pokryć koszty procesu w wysokości 1 tys.180 zł. Został skazany za udział w ustawieniu – jako obserwator PZPN – II ligowego meczu Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko Biała (7 maja 2005) i przyjęcie 5 tys. zł łapówki od przedstawicieli Widzewa -podał portal „Piłkarska Mafia”

13 lutego 2015 roku w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdzono kary za korupcję. Najwyższa kara wyniosła zaledwie 5 lat a Radny Marian Kuczaj dobrowolnie poddał się karze.

Sprawa ujrzała „światło dzienne”, Radny Marian Kuczaj stracił stanowisko a Jego miejsce zastąpił (dzisiaj już oficjalnie) Wojciech Nalepa, który zdobył bardzo dobry wynik w ostatnich wyborach samorządowych (84 głosy mniej od swojego poprzednika)

Wojciech Nalepa jest Prezesem Fundacji EIRO (Europejski Instytut Rozwoju Obywatelskiego) i absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Funduszy Strukturalnych UE na WPiA UKSW w Warszawie.

1

Jest doradcą i trenerem w obszarze prawno-organizacyjnych aspektów zakładania i funkcjonowania organizacji pozarządowych. Autorem wielu publikacji o tematyce prawnej. Koordynatorem projektów finansowanych zarówno ze źródeł krajowych jak i zagranicznych. A także ekspertem II kadencji Małopolskiej Rady Pożytku Publicznego w Krakowie.

Na co dzień zajmuje się prawem organizacji pozarządowych, prawem cywilnym, prawem gospodarczym i prawem finansowym. Jego pasją jest motoryzacja i ogrodnictwo. Uwielbia czytać, biegać i uprawia kajakarstwo górskie. Jest żonaty (Gabriela) i ma córeczkę Lilkę.

 

 

źródło: własne

portal „Piłkarska Mafia”

fot. Starostwo Powiatowe Nowy Sącz

Komentarze

Komentarze (5)

 • 22 maja, 2015 o 6:39 pm wawa

  Pan Wojciech Nalepa nie jest już mieszkańcem Starego Sącza powinien więc zrezygnować z funkcji.

 • 22 maja, 2015 o 9:45 pm franek

  yyy? ale o co chodzi??? radny powiatu

  Brawo dla Pana Wojtka! Powodzenia!!!

 • 23 maja, 2015 o 12:55 am mouse01

  Pan Wojtek jest mieszkańcem Starego Sącza bardziej niż się Tobie wydaje. nieważne gdzie się mieszka, ważne gdzie się ludziom pomaga. Wszystkim burakom pozdrowienia. Oby tak dalej Mecenasie:)

 • 26 maja, 2015 o 12:37 pm wdzieczna

  Myślę, że Pan Mecenas się sprawdzi. Mnie pomógł pozbyc się długów spadkowych o których dowiedziałam się rok po śmierci wujka. Pozdrawiam, dziękuję!!!

 • 8 listopada, 2016 o 9:50 pm partycypacja społeczna

  Sympatyczny i rzeczowy facet. Wielu osobom pomógł przy zakładaniu podmiotów ekonomii społecznej.

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"