Spacerownik, Z ostatniej chwili

Gniazdo zachwyciło starosądeckich samorządowców

Opublikowano: Luty 2, 2016 o 2:15 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Wczorajsza Sesja Rady Miejskiej miała nieoczekiwany przebieg. Zanim się rozpoczęła, została przerwana. A to za sprawą „Gniazda”, które wystawiło „Jasełka” dla samorządowców. I jak zwykle, zachwyciło!

„Jasełka”, które wystawił „Integracyjny Teatrzyk Muzyczny”, działający przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Gniazdo” w Starym Sączu, młodzi artyści zagrali z pasją i radością. W przedstawieniu brało udział kilkadziesiąt osób: podopieczni „Gniazda”, uczestnicy zajęć „Placówki Wsparcia Dziennego” i trzech gimnazjów: ze Starego Sącza i Barcic. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami i upominkami.

Podczas występu Podopieczni „Gniazda” postanowili nagrodzić Kingę Kurowską z Gimnazjum im Juliusza Słowackiego w Starym Sączu. Sami wykonali figurkę św Kingi, którą wręczył Wojciech Lasek. Kinga Kurowska swoją osobą i wielkim talentem wokalnym wspiera każdy występ „Gniazda” –a jej głos, jak określiła Przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Zielińska powoduję gęsią skórkę.

Warto dodać, że Kinga Kurowska jest zwyciężczynią III edycji Sądeckich Młodych Talentów w kategorii gimnazja (czytaj więcej Wyłonili największe Sądeckie Młode Talenty)

Czytaj także: Nie czekaj! Podaruj 1% podatku na Rzecz Osób Niepełnosprawnych GNIAZDO oraz Rozliczamy PIT-y za złotówkę! Przyłącz się do naszej akcji dla Gniazda!

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a