Spacerownik

I Rajd Głównym Szlakiem Beskidu Sądeckiego dla Olivii Głębockiej

Opublikowano: 24 kwietnia, 2015 o 7:47 am   /   przez   /   komentarze (0)

Nie czekajmy na jutro, od dziś, bądźmy światłem i spieszmy z pomocą, bo radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas powróci! 

Taką pomoc będziemy nieść już w najbliższą niedzielę (26 kwietnia), kiedy to w Starym Sączu zagramy koncert dla naszej Olci z Gabonia, dając Jej szansę na zdrowe dzieciństwo, które podstępnie odbiera jej nowotwór. O koncercie czytajcie tutaj KLIK

Jak się okazało nie jesteśmy odosobnieni w działaniu. Nasi przyjaciele z górskiego szlaku postanowili także zawalczyć o zdrowie naszej małej Olci!

Posłuchajcie Mateusza Grzegorzka, autora blogu mynaszlaku.pl:

Przeczytaliśmy niedawno o podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda, siedmioletniej Olivii Głębockiej z Gabonia, która choruje na nowotwór. Mięsak tkanek miękkich bo o nim mowa, to nowotwór, który nie występuje u ludzi dość często. Postanowiliśmy zaangażować się w pomoc dziewczynce i przejść dla niej Główny Szlak Beskidu Sądeckiego, zaplanowany na początek maja. Naszym celem będzie przekazywanie informacji o Olivii wszystkim napotkanym turystom i innym ludziom. Liczymy także na Was – drodzy czytelnicy i ludzie gór.

Postanowiliśmy się zaangażować w pomoc dziewczynce i nazwać I Rajd Głównym Szlakiem Beskidu Sądeckiego, rajdem dla Olivii Głębockiej. Mamy nadzieję, że dotrzemy z tą akcją do wielu ludzi chcących pomóc. Będziemy po drodze informować ludzi o sytuacji, rozdawać ulotki, zostawiać je w schroniskach i miejscowościach przez, które będziemy przechodzić

Na Główny Szlak Beskidu Sądeckiego zamierzamy wybrać się od 4 do 15 maja. Liczy on ponad 200 kilometrów, dlatego musimy przeznaczyć na niego kilkanaście dni. Jeśli się uda to oprócz ulotek i dobrego słowa będziemy mieć przy sobie flagę z informacją o akcji.

Mamy także inny pomysł. Niech każdy kto czyta ten wpis wpłaci na konto Olci od 1 do 5 złotych. Niech każdy podczas wykonywania swojego przelewu na cokolwiek, przeleje również kilka złotych na Olcię. Jeśli zrobisz to od razu to super, bo potem nie zapomnisz. Pomyślmy ile zbierzemy pieniędzy jak każdy kto to czyta wpłaci 1 złotych, a jak ktoś wpłaci 5 złotych. Więcej nie wymagamy, ale Twoje kilka złotych może zmienić jej życie i sprawić, że za kilkanaście lat będzie wspominać, że miała wspaniałe dzieciństwo. Dowolną kwotę można wpłacić na konto stowarzyszenia Sursum Corda 26 8805 0009 0018 7596 2000 0080 z dopiskiem „Olivia Głębocka”.

Wierzymy, że już wkrótce Olivka będzie zupełnie zdrowa! Nie może być inaczej, bo ma wokół rzesze przyjaciół, którzy zawalczą o Jej życie!

Pomożemy!

Starosądeckie.info objął patronatem medialnym I Rajd Górski dla Olivki.

Zapraszamy na blog www.mynaszlaku.pl

Warto przeczytać: W niedzielę gramy dla Olci Głębockiej. Nie może Was zabraknąć! oraz Pomóżmy Olci z Gabonia pokonać nowotwór

 

 

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"