Spacerownik

Kabaret Gumowe Ucho na scenie z Jackiem Kawalcem

Opublikowano: Czerwiec 22, 2015 o 10:25 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Korzystając z zaproszenia Pani Marty Adamczyk Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Milika „Miliczanie 2009”, jednocześnie wspierając Stowarzyszenie „Nasz Dom” w Piwnicznej Zdrój, kabaret Gumowe Ucho ze Środowiskowego Domu Samopomocy wystąpił 21 czerwca na imprezie „Dzień Dziecka w Miliku”.

Podobnie jak w roku ubiegłym występ artystów z „ Gniazda ” przyjęty został owacyjnie. Oni sami wykazali się dużym poczuciem humoru , kiedy podczas wykonywania piosenki przez Pana Jacka Kawalca ,notabene prowadzącego imprezę chwycili za instrumenty i zaczęli przygrywać mu na scenie. Wywołało to promienny uśmiech na twarzy aktora.

Po występie spotkali się także z Panem Arturem Augustyńskim uczestnikiem programu „Top Chef”. Występ i zabawa w Miliku rewelacyjna a humory dopisały wszystkim aktorom co bardzo ucieszyło Panie terapeutki. Kabaret Gumowe Ucho to nie jedyny w tym dniu akcent starosądecki. Swój obóz w Miliku rozbiło Bractwo Rycerskie Kasztelanii Sandeckiej dając jak zawsze profesjonalny popis swoich rycerskich umiejętności.

Pokazy,gry, zabawy prowadzone przez członków Bractwa przyciągały zarówno młodych jak i starszych miłośników historii.

Stary Sącz był widoczny w Miliku, bo osoby z różnych środowisk potrafią bezinteresownie coś zrobić.

WL

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a