Spacerownik

Koncert I TY MOŻESZ POMÓC

Opublikowano: 21 grudnia, 2014 o 11:25 am   /   przez   /   komentarze (0)

Już po raz trzeci fundacja „Będzie Dobrze” ze Starego Sącza zorganizowała koncert charytatywny dla swoich podopiecznych. Tym razem zebrane pieniążki zostaną przeznaczone dla braci Artura i Wojciecha Ramsów z Gabonia oraz pomoc finansowa dla Agnieszko Słowik z Przysietnicy, a także rozwój wolontariatu.

Bracia Rams cierpią na zanik mięsni, a fundacja wspiera ich w dofinansowaniu zakupu specjalistycznego pojazdu dla niepełnosprawnych. Rodzina Słowików z Przysietnicy boryka się problemami finansowymi gdyż Agnieszka, jedna z córek pani Urszuli jest chora na fenyloketonurie.

Fundacja od dwóch lat prężnie działa na terenie Starego Sącza i całego powiatu organizując cykliczne imprezy dobroczynne.

Co roku na przełomie listopada i grudnia odbywa się także koncert charytatywny.

W tym roku wsparcie ludzi dobrej woli było jak zawsze bardzo duże. Sala starosądeckiego Sokola była przepełniona po brzegi. Wolontariusze zajmowali się dziećmi, zorganizowali kącik zabaw i gier, inni wspierali chodzącego po budynku Mikołaja, który rozdawał prezenty napotkanym młodym ludziom. Wolontariusze fundacji zawsze poświęcają każdą wolna chwile by nas wspierać i być z nami przy organizacji tego typu przedsięwzięć.

W tym roku wolontariusze zbierali ofiary pieniężne do puszek i skarbon stacjonarnych. Łączna kwota z koncertu to 1577,04 zł

Za pomoc dziękujemy sponsorom, wspierającym nas zawsze , panu burmistrzowi za objecie patronatu, centrum kultury i sztuki za udostępnienie sali.

Podczas tegorocznego koncertu nie mogło zabraknąć znanych i lubianych Starosądeczan, mogliśmy także podziwiać tańczące zespoły z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu, zespól BitMonster show, a także Heyli, zespół Atrament oraz na koniec młodzieżową gratkę czyli starosądeckie podziemie hiphopu-zespół CTH.

Atrakcji było co niemiara ale nic nie mogło by się wydarzyć bez wspierających nas ludzi, którzy wierzą ze możemy wspólnie zdziałać cos dobrego dla uśmiechu innych.

 

Anna Pych

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a