Spacerownik, Z ostatniej chwili

Ponad 9 tysięcy na leczenie Bartusia i Igorka. Wielki Bal Charytatywny!

Opublikowano: Marzec 5, 2017 o 8:07 am   /   przez   /   komentarze (13)

W dniu 4 lutego 2017 r. w Domu Weselnym ZACISZE w Gołkowicach Górnych, odbył się Karnawałowy Bal Charytatywny, którego organizatorami była Rada Rodziców przy Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu, celem  była pomoc w rehabilitacji dwójki fantastycznych dzieciaków, Igorka Seifert i Bartusia Świderskiego.

Cała impreza przebiegała w znakomitej atmosferze, goście mieli możliwość nie tylko dobrej zabawy przy muzyce zespołu Power Music, ale swoją obecnością pomogli tym którzy tej pomocy potrzebują, których los doświadczył bardziej niż nas.

Wśród zgromadzonych gości, byli obecni Igorek Seifert z rodzicami i Bartuś Świderski z mamą, dzieciaki podczas Balu zostały obdarowane prezentami ufundowanymi przez sponsorów.

Przypomnijmy:

Igorek Seifert to  to dwuletni chłopczyk z Zespołem Downa który potrzebuje intensywnej rehabilitacji ruchowej, zajęć z logopedą i innych zajęć terapeutycznych, wszystko po to aby w przyszłości mógł jak najlepiej, samodzielnie funkcjonować i w pełni cieszyć się życiem.

Bartuś Świderski  to 9 letni chłopiec, który urodził się z Zespołem Fallota.

Jest to bardzo poważna wada serca, charakteryzuje się niedotlenieniem organizmu i ograniczeniem wydolności fizycznej, nieleczona może doprowadzić do opóźnienia w rozwoju fizycznym dziecka.

Dzięki życzliwości wielu osób, zrozumieniu i okazaniu wielkiego serca udało zebrać się kwotę 9800 zł, która została przekazana dla Igorka i Bartusia. Organizatorzy Balu przekazali również cegiełkę na rehabilitację 9 letniej Oliwki Kurzeja ze Starego Sącza, która urodziła się z Zespołem Downa i wrodzoną wadą serca.

Szczególne podziękowania kierujemy Panu Grzegorzowi Klag, właścicielowi Domu Weselnego ZACISZE w Gołkowicach Górnych, zespołowi Power Music który bawił gości charytatywnie, Panu Mieczysławowi Mirek, właścicielowi STUDIO  MM videofilmowanie za bezpłatne upamiętnienie na kamerze najważniejszych momentów z Balu, Panu Zdzisławowi Próchnickiemu za bezpłatne udostępnienie Fotobudki dla gości Balu którzy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, Panu Miłoszowi Zygmunt FLEXERGIS, Bankowi Spółdzielczemu w Starym Sączu,Panu Andrzejowi Stawiarskiemu Firma Gastronomiczna „ Raj”, Stowarzyszeniu Kibiców KKS Sandecja, Firmie BROTHERS W.R. Bochniarz, Firmie NS- FOTO, Firmie Jubilerskiej SEZAM, Państwu Renacie i Marcinowi Golonka Restauracja Staromiejska, Państwu Lucynie i Markowi Sekuła Ubezpieczenia, Firmie Biurowiec, oraz wszystkim gościom przybyłym na Bal.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze (13)

 • Marzec 5, 2017 o 9:19 am Anonim

  to taka dniówka księdza heh 🙁

 • Marzec 5, 2017 o 9:21 am T

  Czekamy na następny Bal, super inicjatywa, wielka pomoc i super zabawa

 • Marzec 5, 2017 o 10:04 am kama

  Super, ładnie ze strony biorących udział!

 • Marzec 5, 2017 o 11:29 am obserwator

  Trochę sknery z tych imprezujacych – w Barcicach zebrano w jeden dzień trzy razy więcej i bez takiej pompy.

 • Marzec 5, 2017 o 2:50 pm Ff

  Człowieku co ty opowiadasz, każda pomoc jest ważna, nie ma co porównywać tylko cieszyć się, że pomogli w Barcicach i w Starym Sączu, trochę pokory.

 • Marzec 5, 2017 o 3:49 pm U

  To nie wyścig kto gdzie ile, to bezinteresowna pomoc tym którzy jej potrzebują….

 • Marzec 5, 2017 o 6:19 pm Anonim

  Nie sztuka się bawić na koszt sponsorów i udawać że się pomaga, tak że trochę obiektywizmu

 • Marzec 5, 2017 o 6:38 pm Ktoś

  Obserwatorze następnym razem przyjdź i dołóż swoją cegiełkę a nie krytykuj!!!

 • Marzec 5, 2017 o 6:42 pm Uczestniczka

  Kochani to był WSPANIAŁY BAL Gratuluję pomysłów i podziwiam Organizatorów za Wspaniałą organizację i Super Pomysły.

 • Marzec 5, 2017 o 7:16 pm MAŁA MI

  Drogi Obserwatorze…. żal ci tyłek ściska, czy szkoda Ci kasy było….? Co w ogóle porównujesz? Masową imprezę w Barcicach z kameralnym balem? Jedno do drugiego ma się nijak, chociaż cel obu imprez był WSPÓLNY: POMOC POTRZEBUJĄCYM. Zapewne nie było Cię ani tu, ani tam, więc po co te złośliwe komentarze? Chwała wszystkim tym, którzy chcą coś robić dla innych w naszym zapyziałym Bryjowie.

 • Marzec 5, 2017 o 7:35 pm w

  Drogi anonimie, wycieka z ciebie jad, nikt nie bawił się na koszt sponsorów, gdybyś był na tej imprezie to byś miał więcej informacji na temat organizacji, ale możesz przyjść na kolejny jeżeli będzie, bo ja na tym balu byłem, pomogłem i się pobawiłem, podziękowania dla organizatorów.

 • Marzec 5, 2017 o 8:01 pm edwardo

  Nie tak trzeba ,ale należy pomagać polskim dzieciom w potrzebie.Te kręcenie lodów i grabież sPOłeczeństwa wraca jak bumerang tu na dół i musimy cierpieć za niedbalstwo wyborcze!!! Dlaczego POłowa Polaków nie idzie do urn wyborczych i nie POłoży kresu tym dyletantom z Wa-wy??? Jak jeszcze długo te zgrzybiałe dziadki będą dręczyć NARÓD!!! Pędzić to próchno i wprowadzać rządy prawa,a wtedy nie będzie żadnych problemów–w tym i w służbie zdrowia!!!!

 • Marzec 6, 2017 o 8:24 am Xyz

  To był Wspaniały bal. Prosimy o następny.
  Cudowne dzieci,które otrzymali troszkę pomocy.Wszystkich,którzy twierdzą iż bawiłem się na koszt sponsorów ZAPRASZAM NA NASTĘPNY BAL.TEŻ SIĘ POBAWISZ………..

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a