Spacerownik, Z ostatniej chwili

Rozliczamy PIT-y za złotówkę! Przyłącz się do naszej akcji dla Gniazda!

Opublikowano: 24 lutego, 2016 o 8:17 pm   /   przez   /   komentarze (1)

Dzięki zaangażowaniu zaprzyjaźnionego Biura Rachunkowego Doroty Michalik rozliczamy wszystkie PIT-y za symboliczną złotówkę! To akcja dzięki której starosądeckie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Gniazdo ma szansę otrzymać od nas wszystkich wsparcie. Co należy zrobić, aby bezpłatnie i fachowo zostać obsłużonym przez profesjonalne Biuro Rachunkowe Doroty Michalik? Wystarczy, że deklarujecie iż oddacie 1% podatku (który i tak nie podlega zwrotowi i został przez Was wpłacony do US) na Podopiecznych Stowarzyszenia „Gniazdo” ze Starego Sącza.

Jeśli jesteście na TAK skontaktujcie się z biurem pod nr telefonu: 518 167  809 bądź 18 440 02 06.  Biuro ma siedzibę w Nowym Sączu ulica Kunegundy 7/1 ale dokumenty spokojnie możecie zostawić w domu pani Doroty mieszkającej w Starym Sączu! Tam rozliczą Was szybko, za darmo i solidnie.

Dlaczego warto rozliczyć się za pośrednictwem biura podatkowego?

  • Pierwszy najważniejszy cel -pomagacie Podopiecznym Stowarzyszenia Gniazdo ze Starego Sącza;
  • Jeżeli nie wiemy jak rozliczyć pit za 2015, pracownicy biura podatkowego posiadają potrzebną do tego zadania wiedzę, rozliczenie pit 2015 nie jest dla nich aż tak dużym wyzwaniem jak dla nas;
  • Nie musimy martwić się o poprawność naszej deklaracji podatkowej, ponieważ jest ona w rękach specjalistów, którzy wiedzą jaki formularz wypełnić i w jaki sposób;
  • Specjaliści wiedzą również jak kontaktować się z urzędem skarbowym oraz inne rzeczy, przydatne przy rocznym rozliczeniu podatkowym;
  • Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Symboliczna złotówka albo grosz jest tylko wymogiem na dzisiejsze czasy, w których jak się okazuje nie wolno robić nic za darmo!

Przyłączmy się do akcji i podarujmy 1%. To nic nie kosztuje!

Z tego miejsca dziękujemy Dorocie Michalik za pomoc. Po prostu są ludzie, którzy chcą pomagać. I pomagają bezinteresownie!

Jeśli rozliczacie się sami, to warto swój 1% przekazać właśnie Podopiecznym Gniazda. Wasz 1% i tak nie wróci do Waszego portfela a może pomóc ponad setce Podopiecznym, którzy potrzebują naszego wsparcia.

KRS: 0000254637

1

 

 

Komentarze

Komentarze (1)

  • 28 stycznia, 2016 o 10:23 pm Obserwator

    A tak z ciekawości ile w ubiegłym roku Stowarzyszenie Gniazdo otrzymało środków z 1%

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"