Spacerownik

Starosądecka Fundacja „Będzie Dobrze” obchodzi 3 lata swojej działalności

Opublikowano: 9 lipca, 2015 o 4:50 pm   /   przez   /   komentarze (2)

Swoje początki ekipa Fundacji rozpoczynała już od 2009 roku współorganizując koncerty charytatywne. Od 2012 roku działa formalnie i zrzesza ludzi o wielkich sercach, którzy na terenie Starego Sącza i nie tylko pomagają potrzebującym.

Fundacja organizuje cykliczne koncerty i imprezy. Koncert jesienny pod hasłem „Daj Szczęście innym”, akcje walentynkową – „Pomagam z miłości”, oraz zbiórkę pieniędzy w szkołach „Złotówka dla zdrówka”. Od zeszłego roku rozpoczęliśmy tzw. Dzień wolontariatu dla młodzieży gdzie organizujemy koncert hiphopowy – mówi prezes Fundacji Anna Pych – Staramy się także o status Organizacji Pożytku Publicznego – dodaje

Aktualnie siedziba Fundacji  znajduje się w Mostkach. Członkowie organizacji starają się w miarę możliwości działać także w sferze edukacyjnej.

Współpracujemy z wieloma placówkami i instytucjami. Zajmujemy się wolontariatem. Pieczę nad naszymi wolontariuszami sprawuje opiekun pan Marcin Kukla, który stara się organizować dla nich szkolenia, ciekawe spotkania czy zajęcia sportowe -podsumowuje Anna Pych.

Więcej na temat działalności starosądeckiej organizacji można poczytać na stronie www.bedziedobrze.pl

Wszystkiego najlepszego i kolejnych lat owocnej pracy!

Komentarze

Komentarze (2)

  • 10 lipca, 2015 o 12:01 am Anonim

    Trzy lata w ocenie przeciętnego , zdrowego człowieka to niezbyt długi czas . Patrząc jednak oczyma tych wszystkich którym zdołaliście pomóc , tych u których Wasza obecność dała jakąś szansę na lepsze jutro i wywołała choćby niewielki uśmiech na twarzy to wielkie osiągnięcie i Ogromnie Ważna Sprawa ! Chwała Wam za to . Miasto Stary Sącz i jego obywatele a zwłaszcza Wasi rodzice , wychowawcy i opiekunowie mogą i zapewne są dumnie z tak wspaniałych młodych ludzi … Życzę jeszcze wielu , wielu takich rocznic … M K …

  • 11 lipca, 2015 o 9:35 am CZYTELNIK

    WSZSTKIEGI NAJLEPSZEGO 😉

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a