Spacerownik

W ZSP już zagrali dla WOŚP

Opublikowano: 10 stycznia, 2015 o 3:05 pm   /   przez   /   komentarze (0)

8 stycznia odbyła się IV impreza w ramach 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Impreza odbywała się w budynku przy ulicy Batorego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. prof. J. Tischnera w Starym Sączu a koordynatorem była pani Anna Pych

Impreza miała charakter koncertu, podczas którego odbywały się liczne licytacje i loterie. Imprezę uroczyście otworzyła pani Dyrektor Małgorzata Konstanty, która przywitała przybyłych gości i życzyła udanej imprezy.

Uczniowie szkoły spisali się świetnie zajmując się gośćmi i zespołami, obsługując stoły, loterie i licytacje.

W tym roku na scenie zaprezentowały się zespoły środowiska lokalnego m. in. Prehybianie, kultywujący tradycję folklorystyczną, zespół BEST z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu, zespół 3 Dna z Internatu Międzyszkolnego pod opieką pani Beaty Nobilec, zespoły taneczne z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu pod opieką pani Haliny Kukli, a także znany raper Żuk i wokalistka Wioletta Janór.

Oprawą całej imprezy zajął się Jakub Śmierciak, dla którego należą się szczególne podziękowania.

Wolontariusze zbierali pieniądze do puszek i zachęcali młodzież i nauczycieli do pomocy. Imprezę wsparła Fundacja „Będzie Dobrze”

W tym roku także wsparli nas sponsorzy: Tomasz Gonciarz, piekarnia EPI, Sam-Chem – drukarnia chemiczna, a także Internat Międzyszkolny. Serdecznie dziękujemy.

Kwota, którą zebraliśmy to: 886,50 zł i 5,58 Euro

Impreza jak co roku była bardzo udana.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie

Fotorelacja z imprezy:

 

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"