Spacerownik

WOŚP w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych

Opublikowano: 24 grudnia, 2014 o 10:01 pm   /   przez   /   komentarze (0)

Już po raz czwarty w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu organizowana jest impreza zamknięta w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Impreza odbędzie się 8 stycznia 2015 roku od godziny 10:00 w budynku przy ulicy Batorego.Organizacją imprezy jak co roku zajmuje się szef sztabu Anna Pych, nauczyciel w Zespole Szkół.

-Cieszymy się, iż możemy już kolejny raz organizować takie wspaniałe przedsięwzięcie i przyczynić się do zbiórki pieniędzy dla fundacji Jurka Owsiaka, gdyż jak co roku zbierają na szczytny cel. Sama działam społecznie i wiem, jaki trud trzeba włożyć i ile wysiłku kosztuje organizacja jakiejkolwiek akcji. Jestem wdzięczna zespołom występującym i sponsorom, którzy zawsze nas wspierają – relacjonuje naszemu portalowi Anna Pych.

Pani Małgorzata Konstanty, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks.prof Tischnera w Starym Sączu zawsze wspiera inicjatywy młodzieżowe i wolontariat. Młodzież uczy się jak żyć w społeczeństwie i jest to pewien sposób na siebie. Poza tym kształtuje się u młodych ludzi poczucie empatii.

W tym roku w starosądeckiej szkole zaprezentuje się nie tylko młodzież ze szkoły, ale także zespoły lokalne m.in Prehybianie i starosądeckie podziemie hiphopu Catch the Haters.

Wolontariusze będą zbierać pieniążki od środy, a dochód z całości imprezy zostanie przeznaczony dla fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"