Spacerownik

Zagrali, zaśpiewali i pomogli! Gniazdo dla „Naszego Domu”

Opublikowano: 13 kwietnia, 2015 o 1:11 pm   /   przez   /   komentarze (2)

Wczoraj Starosądeckie Kino Sokół przeżyło prawdziwe oblężenie! To wszystko za sprawą „Gniazda” które już po raz drugi zorganizowało koncert „Znani i lubiani śpiewają i grają dla Gniazda”.

Była to akcja na rzecz zaprzyjaźnionego stowarzyszenia ” Nasz Dom” w Piwnicznej-Zdrój. Podczas koncertu przeprowadzona została zbiórka na modernizację budynku w Kosarzyskach przeznaczonego na ośrodek dla osób niepełnosprawnych.

To niezwykłe wydarzenie poprowadzili członkowie kabaretu „Gumowe Ucho” ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Starym Sączu. W ubiegłym roku dzięki hojności zebranych w starosądeckim „Sokole”, na kontynuację działalności Integracyjnego Teatrzyku Muzycznego udało się zebrać niemal 4 tys.zł. W tym roku kwota ta wzrosła do: 6 204, 50 zł!

 – Bardzo dziękujemy powiedziała Maria Kulig, prezes „Naszego Domu”Wierzymy, że wcześniej czy później pawilon w Kosarzyskach stanie się dla naszych podopiecznych DRUGIM DOMEM!

Na scenie zaprezentowali się samorządowcy, kapłani, parlamentarzyści i przyjaciele Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Gniazdo”: Jacek Lelek -Burmistrz Starego Sącza, lek. Tadeusz Bielak-ordynator oddziału otolaryngologicznego szpitala w Nowym Sączu, Janusz Chojnacki – fotografik członek Związku Polskich Artystów Fotografików, Edward Grucela – rzeźbiarz, muzyk, nauczyciel z Niemcowej którego Maria Kownacka opisała w książce dla dzieci ” Szkoła nad obłokami „, Wiesław Kądziołka – wicedyrektor MORD, ks. Piotr Adamczyk z Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania „Opoka”, poseł Andrzej Romanek i dyrektor jego biura poselskiego Michał Mółka,  Kobiecy duet: Maria Sosin i Monika JackowiczNowak z Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu, Nadleśniczy Nadleśnictwa Stary Sącz oraz Michał Ziomek z zespołem (muzyk , kompozytor , piosenkarz. Zwycięzca w kategorii dorosłych IX edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty)

 „Jestem bezsprzecznie tego pewien, w Starym Sączu to się czuje, zawsze zawsze coś dobrego w „Gnieździe” się wykluje”!

Niesamowity duet Wiesława Kądziołki i Burmistrza Jacka Lelka -możecie zobaczyć tutaj KLIK

Fotograf z lekarzem to duet doskonały, sami zobaczcie KLIK

Nastrojowa piosenka z dedykacją dla żony od Burmistrza Jacka Lelka – KLIK

 

 

Komentarze

Komentarze (2)

  • 16 kwietnia, 2015 o 11:50 am Naskos Jan

    święte słowa piosenki,propozycja dla obydwu :wstąpcie do starosądeckiego kabaretu,będzie więcej sukcesów niż na obecnie zajmowanych stanowiskach.

  • 5 maja, 2015 o 1:59 pm sądeczak

    Usunęlibyście tych dwóch panów bo już flakami przewraca.

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a