Sport

Aktywne rodziny rywalizowały w starosądeckiej Bursie

Opublikowano: 30 listopada, 2023 o 8:12 am   /   przez   /   komentarze (0)

W październiku na terenie Bursy Szkolnej w Starym Sączu odbył się Turniej aktywnych rodzin pod honorowym patronatem Pana Marka Kwiatkowskiego, Starosty Nowosądeckiego.

W sportowej rywalizacji wzięło udział kilkanaście drużyn. Zwyciężyła drużyna w składzie: Tata Piotr i Mateusz Migrała, 2. miejsce zdobyli bracia Marek i Tomasz Ciesielka, a 3. miejsce na podium zajęli Wujek Łukasz i Julia Wachna.

Turniej został zorganizowany przez stowarzyszenie „Nasz Drugi Dom” w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Aktywność Sądecka”, na które otrzymaliśmy od Powiatu Nowosądeckiego grant w wysokości 5.000 zł informują Organizatorzy Dzięki tym środkom zakupiliśmy bieżnię, hantle i obciążenia na łączną kwotę 6.000 zł, z czego 5.000 zł stanowiły wspomniane wyżej środki. Zakup wymienionego wcześniej sprzętu umożliwił organizację turnieju, który adresowany był do wychowanków Bursy Szkolnej w Starym Sączu oraz ich rodzin.

Turniej aktywnych rodzin był okazją do upowszechniania sportu i zdrowych nawyków w rodzinie tj. spędzania wolnego czasu z najbliższymi poprzez zdrowy, aktywny tryb życia.

Dziękujemy bardzo niezawodnym Rodzicom i Rodzinom naszych Wychowanków oraz Wychowankom za przyjęcie naszego zaproszenia i wzięcie udziału w turnieju .Państwu Gajec dziękujemy ponadto za przywiezienie bajkowych przebrań, dzięki którym sportowa rywalizacja miała wesołą i atrakcyjną oprawę -dodają.

PATRONAT HONOROWY: MAREK KWIATKOWSKI – STAROSTA NOWOSĄDECKI. Zadanie zrealizowane przy wsparciu finansowym Powiatu Nowosądeckiego.

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"