Sport, Z ostatniej chwili

Daniel Stawiarski ze Starego Sącza mistrzem Polski!

Opublikowano: 21 września, 2021 o 7:47 am   /   przez   /   komentarze (0)

Po dwóch dniach zmagań, zwycięzcą 18 Wyścigu Górskiego Prządki – Valvoline został Daniel Stawiarski (Mitsubishi Lancer) pochodzący ze Starego Sącza, który zapewnił sobie tytuł Mistrza Polski w Klasyfikacji Generalnej GSMP kat. 1 (samochody z nadwoziem zamkniętym) sezonu 2021.

Daniel stoczył przez dwa dni pasjonującą walkę z Piotrem Parysem ( Ford Fiesta, Tradepol Sonax Racing Team), który ostatecznie zajął drugie miejsce i trzecim Waldemarem Kluzą.

Zawodnicy, którzy zajęli czołowe miejsca w tegorocznym sezonie, mają zaledwie trzy tygodnie na przygotowania do rozgrywanej w Bradze (Portugalia) czwartej edycji FIA Hill Climb Masters. W tych prestiżowych zawodach startują najlepsi kierowcy wyścigów górskich w Europie.