Sport, Z ostatniej chwili

Festiwal karnych w Laskowej

Opublikowano: 9 września, 2018 o 7:39 pm   /   przez   /   komentarze (3)

Laskovia Laskowa pokonała Sokół Stary Sącz 4:3 w niedzielnym meczu 6.  kolejki okręgówki. Gospodarze trzy gole strzelili po rzutach karnych.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy. Już w pierwszych 10 minutach spotkania Laskovia prowadziła 1:0 po rzucie karnym. W 14 minucie Ćwik doprowadził do wyrównania. W 44 minucie sędzia podyktował drugi rzut karny i do przerwy gospodarze prowadzili  2:1. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać. Bardzo dobrze spisał się Marduła, który w 47 minucie strzelił piękną bramkę dla Sokoła. W 77 minucie sędzia podyktował dla Laskowej 3 rzut karny i gospodarze bezbłędnie go wykorzystali. 13 minut później trafili do bramki jeszcze raz. Stan meczu 4:2. W doliczonym czasie bramkę dla Sokoła strzelił jeszcze Gryźlak. Ostatecznie Sokół przegrywa w Laskowej 4:3.

15 września o godzinie 17:00 Sokół Stary Sącz zmierzy się na własnym boisku z Sokołem Słopnice.