Sport

Gimnazjaliści z Grybowa Mistrzami Powiatu w Siatkówce

Opublikowano: 17 marca, 2015 o 2:49 pm   /   przez   /   komentarze (0)

W Gimnazjum im. J. Słowackiego w Starym Sączu 16 marca br. rozegrano turniej siatkówki chłopców szkół gimnazjalnych o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego. W zawodach wystąpiły najlepsze cztery drużyny w powiecie: Gimnazjum w Piwnicznej-Zdroju, Gimnazjum w Grybowie, Gimnazjum w Krynicy-Zdroju, Gimnazjum nr 2 w Kamionce Wielkiej. 

Zespoły grały systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Rozgrywane spotkania stały na niezłym poziomie sportowym. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego bezapelacyjnie zdobyło Gimnazjum w Grybowie, które wygrało wszystkie spotkania w stosunku 2 : 0 i awansowało na zawody rejonowe. Dużą niespodziankę w zawodach sprawili siatkarze z Kamionki Wielkiej, którzy wywalczyli drugie miejsce. Trzecią lokatę zajęli chłopcy z Piwnicznej, a czwartą kryniczanie. 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Szczepaniak z Gimnazjum w Grybowie.

Nad sprawną i prawidłową organizacją zawodów czuwali  Marian Kuczaj, Marek Mirek przedstawiciele MOS PN oraz Janusz Pasiut nauczyciel wychowania fizycznego Gimnazjum w Starym Sączu. Zawody sędziowali Mirosław Haczek i Maciej Kutta.

MOS

Komentarze

Partnerzy

herb 112092751_901790209899742_1325318935_n  
"