Sport

Grand Prix Nowego Sącza w futsalu o puchar firmy EL-KAG

Opublikowano: Luty 12, 2019 o 8:18 am   /   przez   /   komentarze (0)

ZAPISZ drużynę do IV Turnieju Grand Prix Nowego Sącza w Futsalu o Puchar Firmy EL-KAG w kategorii OPEN (bez limitu zawodników czynnych), który zostanie rozegrany 17 lutego 2019 roku od godziny 9:00 na hali widowiskowo sportowej przy ul. Nadbrzeżnej 34, w Nowym Sączu.

Grand Prix, to pięć turniejów klasyfikowanych w kategorii Open. Dwa turnieje już za nami, natomiast najbliższy który będzie rozgrywany w tą niedzielę, będzie trzecią eliminacją z pośród pięciu. Można wziąć udział w pojedynczych grach, lub we wszystkich. To Wam dajemy możliwość wyboru na ilu turniejach chcecie zagrać. Dla trzech najlepszych drużyn na każdym turnieju, przewidujemy nagrody w formie pucharów i dyplomów oraz dyplomy dla każdej z drużyn – informuje organizator Łukasz Frączek

Ponadto po każdym turnieju aktualizowany jest ranking, który zliczał zdobycze punktowe z każdego turnieju do łącznego rankingu klasyfikowanego. Trzy drużyny które zbiorą najwięcej punktów na koniec ostatniego turnieju, dostaną dodatkowo bardzo wartościowe nagrody klasyfikacyjne w postaci pucharów, medali, dyplomów oraz nagród finansowych.

Sponsorem głównym IV Turnieju Grand Prix jest firma EL-KAG

 

JUŻ DZIŚ ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ… Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Więcej informacji na plakacie oraz stronie organizatora: http://lfsportevents.pl/grandprixfutsalu/

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a