Ludzie z pasją, Sport, Turniej sokolika U-10

Historyczny awans Sokolików w VIII Międzynarodowym Turnieju Sokolika!

Opublikowano: Czerwiec 10, 2018 o 2:58 pm   /   przez   /   komentarze (7)

Sokoliki zajęły 4 miejsce w Lidze Europy VIII Międzynarodowego Turnieju Sokolika w Starym Sączu. Od Ligi Mistrzów dzielił ich zaledwie jeden punkt. To historyczny awans młodych piłkarzy ze Starego Sącza, którzy na przestrzeni 8 edycji nigdy nie zajęli tak wysokiej pozycji. Podopieczni Roberta Mysiora i Krzysztofa Szewczyka pokonali w rozgrywkach grupowych między innymi szkółkę FCB Escola Varsovia, Olympique Marsylię, Sandecję Nowy Sącz i zremisowali z Pogonią Szczecin. 

Za Sokolikami, w tabeli znalazły się takie drużyny jak: FC Liverpool, Lech Poznań, Wisła Kraków, Borussia Berlin, Sporting Lizbona, Crystal Palace, Arkonia Szczecin. Olympic Wrocław, Escola Varsovia, Olympique Marsylia czy Sandecja Nowy Sącz.

Najlepszym zawodnikiem Sokolików został fenomenalny bramkarz Bartosz Szczypta a rodzice młodych piłkarzy i sympatycy klubu zostali uznani za najlepszych i najgłośniejszych kibiców Turnieju.

Skład zespołu Sokolików: Bartosz Szczypta (bramkarz), Kamil Dąbrowski (bramkarz), Oskar Sekuła (bramkarz), Kamil Talar (pomoc), Filip Mamala (pomoc), Filip Izworski (napastnik), Mikołaj Opyd (obrona), Jakub Barnach (obrona), Karol Talar (obrona), Filip Żabecki (obrona), Filip Obrzud (napastnik), Bartosz Obrzud (obrona),Karol Szczygieł (pomoc), Łukasz Górski (obrona)

Trenerzy: Krzysztof Szewczyk, Robert Mysior

Komentarze

Komentarze (7)

 • Czerwiec 10, 2018 o 3:38 pm widz

  Brawo Sokoliki. Brawa dla CAŁEJ DRUŻYNY, która zostawiła serducha na boiskach, do ostatnich kropli potu. Czapki z głów dla kibiców, byliście najlepsi!

 • Czerwiec 10, 2018 o 3:47 pm Anonim

  Sokoliki -Giganciki

 • Czerwiec 10, 2018 o 5:29 pm WZagorowska

  Gratuluje i dziekuje za wrazena😍🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷pozdrwienia dla wszystkich Filip Bartek jestem dumna👍

 • Czerwiec 10, 2018 o 7:56 pm Aaa

  A mi się wydaje że kibice Legii byli najlepsi

 • Czerwiec 10, 2018 o 9:18 pm Obserwator

  Sokoliki mega poziom. Szacunek za walkę. Oglądałem kilka meczy i jestem pod wrażeniem. Zawsze Sokoliki oscylowaly w okolicy przedostatniego miejsca. Rewelacja. Uważam że powinno zostać docenieni i nagrodzeni przez wlodarzy

 • Czerwiec 11, 2018 o 8:02 am Anonim

  Wielkie gratulacje dla wszystkich chłopaków

 • Czerwiec 13, 2018 o 7:03 am Kibic-Rodzic (L)

  Witam, jestem jednym z kibiców Legii, który miał szczęście być na ostatnim turnieju. To Wy gospodarze i organizatorzy tego turnieju jesteście najlepsi!!!, (i nie piszę tego tylko dlatego, że nasi chłopcy zajęli I miejsce, 3 lata byłem na Sokoliku ze starszym synem, wynik dużo gorszy wrażenia podobne 🙂
  Jeździmy teraz głównie na turnieje zagraniczne i to co weekend, ale Wasz turniej bije wszystkie na głowę!!! Organizacja, nagrody, świetne zespoły z Polski i Europy a przede wszystkim Wasza gościnność i ta wyjątkowa oprawa (ceremonii rozpoczęcia/mecz finałowy/ceremonii zamknięcia) to mistrzostwo świata. Także Sokoliki jesteście Mistrzami!!!
  Dziękujemy i do zobaczenia!

Możliwość komentowania wyłączona.

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a