Sport, Z ostatniej chwili

Kolarski wyścig w Starym Sączu już 7 sierpnia! Zapisz się już dziś!

Opublikowano: 20 lipca, 2021 o 9:11 am   /   przez   /   komentarze (0)

Tegoroczny Wyścig w Starym Sączu zbliża się nieubłaganie. 7 sierpnia odbędzie się pierwsza edycja kolarskiego wyścigu pod marką znanego polskiego zawodnika Tomasza Marczyńskiego.

Poza samą walką z czasem i swoimi słabościami pod Przehybę na wszystkich miłośników dwóch kółek a także najmłodszych czekają atrakcje.

Organizacja Wyścigu w Starym Sączu była dla nas nie lada wyzwaniem mówi Tomasz Marczyńskichcieliśmy tu połączyć atmosferę Wyścigowej fiesty rodem z Wyścigu w Niepołomicach i trasę, która pozwoli Wam poczuć prawdziwe górski challenge. Dlatego postawiliśmy na konwencję gran fondo, która gwarantuje Wam dzień pełen emocji i dobrej zabawy z legendarnym podjazdem pod Przehybę w tle! Zasady są proste – sami decydujecie, kiedy w określonym przez nas czasie chcecie spróbować ataku na Przehybę. Możecie przekroczyć linię startu solo, możecie pojechać w grupie kumpli, albo przyłączyć się do osób poznanych przy Wyścigowej kawce. 9,8 kilometra podjazdu i 740 metrów przewyższenia – będzie gdzie się spocić. Jedno jest pewne – przed Wami piękny dzień w górach, okazja do poznania świetnych ludzi, wypicia dobrej kawy, zapisania na liście swoich wyczynów jednego z najtrudniejszych polskich podjazdów, a także walki o tradycyjnie atrakcyjne nagrody.

Zapisy na www.wyscig.cc – sprawdźcie też, co możecie zyskać wykupując pakiet startowy na obydwie edycje ścigania!

Do pobrania:

TRASA GPX
TRASA TCX

Przypomnijmy, iż kolarz zawodowej belgijskiej grupy Lotto Soudal jest m.in. współwłaścicielem (wraz z Marcinem Ziemiankiem i Krystianem Ślęzakiem) starosądeckiej firmy Raso szyjącej odzież kolarską.

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_n  

Winieta-2012a