Sport, Z ostatniej chwili

Łącko. Mistrzostwa Powiatu w szachach

Opublikowano: Listopad 22, 2017 o 7:04 am   /   przez   /   komentarze (0)

20 listopada 2017 r. w hali sportowej w Łącku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w szachach. Do turnieju zgłosiło się 201 zawodników w różnych kategoriach wiekowych.

Kolejność końcowa w turnieju szachowym (miejsca 1 – 9):

  • Igrzyska Dzieci – dziewczęta:
M-CE IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA SZKOŁA
1. Klaudia Pierzga ZSP Łącko
2. Klaudia Masiarz SP Jazowsko
3. Natalia Wastag SP Długołęka-Świerkla
4. Patrycja Kozik SP Kadcza
5. Zuzanna Wolff ZSP 1 Krynica-Zdrój
6. Łucja Masiarz SP Jazowsko
7. Natalia Smajdor SP Chomranice
8. Oliwia Sapała ZSP 1 Krynica-Zdrój
9. Julia Mikosz SP 2 Krynica-Zdrój

 

  • Igrzyska Dzieci – chłopcy:
M-CE IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA SZKOŁA PODSTAWOWA
1. Lucjan Basiaga SP Obidza
2. Kacper Stabrawa SP 2 Krynica-Zdrój
3. Damian Basiaga SP Obidza
4. Leon Dulak SP 2 Krynica-Zdrój
5. Kacper Dudka SP Chomranica
6. Kamil Majerski SP Jazowsko
7. Szymon Wąchała SP Zabrzeż
8. Adam Kamiński NSP Stary Sącz
9. Jakub Dudziak ZSP 1 Krynica-Zdrój

 

  • Igrzyska Młodzieży – dziewczęta:
M-CE IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA SZKOŁA
1. Kamila Wolff ZSP 1 Krynica-Zdrój
2. Emilia Pióro ZSP 1 Krynica-Zdrój
3. Joanna Reguła ZSP 1 Krynica-Zdrój
4. Weronika Tobiasz ZS Marcinkowice
5. Martyna Kalisz SP Chomranice
6. Gabriela Lisiecka ZSP Łącko
7. Kinga Brdej ZS Marcinkowice
8. Julia Dunikowska Gimnazjum Stróże
9. Dominika Grzesiak Gimnazjum Stróże

 

  • Igrzyska Młodzieży – chłopcy:
M-CE IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA SZKOŁA
1. Miłosz Mikołajczyk ZSP Łącko
2. Krzysztof Obrzut SP Jazowsko
3. Piotr Lisiecki ZSP Łącko
4. Paweł Adamarek ZSP Łącko
5. Filip Tuczyński SP Chomranice
6. Rafał Lipień ZSP Łącko
7. Dominik Gucwa SP Chomranice
8. Jarosław Kostrzewa SP Brzezna
9. Szymon Owsianka SP Jazowsko

 

  • Licealiada – dziewczęta:
M-CE IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA SZKOŁA
1. Paulina Ciepiela ZSP Krynica-Zdrój
2. Zuzanna Lisiecka ZS Łącko
3. Marta Pyrdoł ZS Łącko
4. Katarzyna Hajduk PZS Muszyna
5. Wioletta Gurbowicz LO Grybów
6. Weronika Kałucka ZSP Krynica-Zdrój
7. Gabriela Węgrzyn ZS Łącko
8. Rafaela Leśniak ZS Marcinkowice
9. Agnieszka Ligas ZS Łącko

 

  • Licealiada – chłopcy:
M-CE IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA SZKOŁA
1. Michał Szkwarła ZSP Krynica-Zdrój
2. Wiktor Boczniewicz ZSP Krynica-Zdrój
3. Jan Kądziołka ZSP Krynica-Zdrój
4. Przemysław Zabiegała ZSP Krynica-Zdrój
5. Patryk Murzyn ZS Marcinkowice
6. Krzysztof Mikosz ZSP Krynica-Zdrój
7. Leszek Pyrdoł ZS Łącko
8. Grzegorz Bobak ZSP Krynica-Zdrój
9. Dawid Cycoń ZSP Krynica-Zdrój

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ

  • Igrzyska Dzieci:
MIEJSCE SZKOŁA
1. Szkoła Podstawowa w Obidzy
2. Szkoła Podstawowa w Jazowsku
3. Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju
4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku
5 – 6. Szkoła Podstawowa w Chomranicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju
7. Szkoła Podstawowa w Długołęce-Świerkli
8. Szkoła Podstawowa w Kadczy
9. Szkoła Podstawowa w Zabrzeży
10. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu
11 – 15. Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku
Szkoła Podstawowa w Szczereżu
Szkoła Podstawowa w Stróżach
Szkoła Podstawowa w Maszkowicach
Szkoła Podstawowa nr 1 w Grybowie
  • Igrzyska Młodzieży:
MIEJSCE SZKOŁA
1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łącku
2. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Krynicy-Zdroju
3. Szkoła Podstawowa w Chomranicach
4 – 5. Szkoła Podstawowa w Jazowsku
Zespół Szkół w Marcinkowicach
6. Gimnazjum w Stróżach
7. Szkoła Podstawowa w Brzeznej
8 – 10. Szkoła Podstawowa w Stróżach
Szkoła Podstawowa w Czarnym Potoku
Szkoła Podstawowa nr 2 w Krynicy-Zdroju

 

  • Licealiada:
MIEJSCE SZKOŁA
1. Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju
2. Zespół Szkół w Łącku
3. Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie
4. Zespół Szkół w Marcinkowicach
5. Liceum Ogólnokształcące W Grybowie
6 – 7. Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu
Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej

Podczas zakończenia zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, pucharami i dyplomami. Awans na zawody wojewódzkie uzyskały po dwie najlepsze szkoły w każdej grupie wiekowej.

Szachy – IGRZYSKA DZIECI – wyniki

Szachy – IGRZYSKA MŁODZIEŻY – wyniki

Szachy – LICEALIADA – wyniki

Opracował: Marek Mirek – koordynator ds. sportu MOS PN

 

Komentarze

Partnerzy

herb 1ckis12092751_901790209899742_1325318935_nPrzechwytywanie  

Winieta-2012a